تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

شفیعی: فوتبالم را مدیون تراکتور و هوادارانش هستم/ قهرمانی‌های پرسپولیس بی‌جهت نیست

چهارشنبه 23 بهمن 1398

خالد شفیعی، مدافع میانی تیم فوتبال سایپا گفت: بخش اعظمی از فوتبالم را مدیون تراکتور و هوادارانش هستم و بازی روز جمعه برای من خاطره‌انگیز خواهد شد.

ما در چند بازی گذشته تا حدودی به اهداف‌مان رسیدیم، هر چند که در بازی با پارس جنوبی بدشانسی آوردیم و نتوانستیم به برد برسیم. حالا هم خودمان را آماده بازی با تراکتور می‌کنیم و امیدوارم نتیجه خوبی در تبریز بگیریم.

تراکتور تیم پرقدرتی است و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد. آنها در هر فصل به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنند و بازی آسانی در تبریز نخواهیم داشت. با این حال اگر با تمرکز بالا بازی کنیم می‌توانیم دست پر به تهران برگردیم.

از بازی در تراکتور و زندگی در تبریز خاطرات خوبی دارم و بخش اعظمی از فوتبالم را مدیون تراکتور و هوادارانش هستم. مطمئناً بازی روز جمعه برای من خاطره‌انگیز خواهد شد.

همه مدعیان شانس دارند و چیزی هم قابل پیش‌بینی نیست. با اینکه پرسپولیس کمی با رقیبانش فاصله گرفته است، ولی از حالا نمی‌توان پیش‌بینی خاصی انجام داد. البته آنها در سه فصل گذشته قهرمان شدند و این قهرمانی‌ها بی‌جهت و اَلکی نبوده است. پرسپولیس ثبات تیمی داشته و همین موضوع نقش مهمی در موفقیت‌های این تیم داشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim