تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

شاه‌علی‌دوست: می‌خواهیم باخت دور رفت برابر تراکتور را جبران کنیم/ ۳ تیم شانس یکسانی برای قهرمانی دارند

چهارشنبه 23 بهمن 1398

کاپیتان تیم فوتبال سایپا شرایط این تیم را مطلوب خواند و گفت که نارنجی‌پوشان انگیزه بالایی برای جبران شکست بازی رفت مقابل تراکتور تبریز دارند.

آخرین وضعیت تیم سایپا

خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد. ما از شروع نیم‌فصل دوم یعنی از هفته شانزدهم نتایج خوبی کسب کردیم و از چهار بازی هشت امتیاز گرفتیم که این عملکرد خوبی است. در نیم‌فصل دوم هم تغییراتی در سایپا ایجاد شد و آمدن بازیکنان جدید به تیم ما کمک کرد. در عین حال جوان‌های تیم هم نسبت به نیم‌فصل اول پخته‌تر شده‌اند و می‌توانند حالا بهتر خودشان را نشان دهند.

دیدار روز جمعه این تیم در خانه تراکتور تبریز

تراکتور تیم بسیار خوبی است که می‌خواهد خودش را به رده‌های بالاتر برساند. بازی در تبریز آسان نیست، ولی امیدواریم با انجام یک بازی خوب با امتیاز به تهران برگردیم. بازی رفت را روی یک غافلگیری واگذار کردیم و حالا دنبال جبران آن شکست هستیم. می‌دانیم بازی سختی داریم، ولی امیدواریم که نتیجه خوبی در تبریز بگیریم.

از حالا قضاوت یا پیش‌بینی زود است. در حال حاضر چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم درگیر هستند و فشار مسابقات ممکن است روی عملکرد آنها تاثیر بگذارد تا تیم‌های دیگر از جمله تراکتور از این موضوع نهایت استفاده را ببرند. با این حال من پرسپولیس، سپاهان و استقلال را مدعیان اصلی می‌دانم و فکر می‌کنم شانس آنها برای قهرمانی یکسان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim