تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

یورش تی‌تی‌ها به حوالی صدر جدول

یک‌شنبه 20 بهمن 1398

تراکتور در این هفته می‌تواند به کمک تی تی‌ها از تقابل سپاهان – پرسپولیس بیشترین بهره را ببرد.

به گزارش “ورزش سه"؛ تراکتور در رده سوم و اختلاف دو امتیازی سپاهان قرار دارد و تقابل پرسپولیس صدرنشین و سپاهان رده دومی این شانس را به تبریزی‌ها می‌دهد که با شکست دادن سایپا به رده دوم صعود کنند و در تعقیب پرسپولیس صدرنشین باشند.

شاگردان الهامی این هفته تلاش خواهند کرد تا از لغزش سپاهان مقابل پرسپولیس بهترین بهره را برده و خود را یک رده بالاتر بکشند و در این راه روی هواداران خود حساب ویژه‌ای باز خواهند کرد. و بایستی دید تی تی‌ها از این دیدار چگونه استقبال خواهند کرد.

تی تی‌ها در این فصل نشان داده اند که در کنار تیم پرستاره خود بودند و بارها توانسته اند یادگار امام را سرخ رنگ کنند و تیم خود را برای یک برد همراهی کنند. تی تی‌ها هر موقع که خواسته اند، توانسته اند که غیر از سکوها استادیوم یادگار تمامی راهروها و پله‌ها را نیز برای این تیم پر کرده و حامی تیم خود باشند و روز جمعه می‌تواند یک روز خاص در تبریز باشد.

اینکه تی تی‌ها را خاص خطاب کنیم دلیلش حضور در جمع برترین‌های ماه ترانسفر مارکت است که بار دیگر تی تی‌ها تبدیل به تیتر یک فوتبال دنیا کرده بود.

آیا تراکتور روز جمعه با شکست دادن سایپا از این فرصت ایده آل برای نزدیک شدن به صدر جدول بهره خواهد بود؟ و اینکه تی تی آنها را با حضور حداکثری حمایت خواهند کرد؟ سردی هوا و یا بارش برف و باران تا به حال آنها خانه نشین نکرده است و اما آیا تی تی‌ها که به پر نشدن استادیوم آزادی در دیدار دربی کنایه می‌زدند، در این دیدار یادگار را برای تراکتور پر خواهد؟

منبع: ورزش سه