تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

حاج صفی، دژاگه و شجاعی تراکتور را ارنج نمی‌کنند

جمعه 18 بهمن 1398

سرمربی تیم تراکتور تبریز گفت: ارنج کردن تیم توسط حاج صفی، دژاگه و شجاعی اصلا صحیح نیست آن‌ها بسیار جلنتمن و با شخصیت هستند.

بازی خیلی خوب و با کیفیتی بود، به غیر از دقایق ابتدایی که دو تیم آمادگی این بازی سخت را نداشتند. هرچه به انتهای نزدیک شدیم باکیفیت تر شد.

حیف سیرجان است که کیفیت زمینش اینظور باشد فکر می‌کنم بیشترین ضربه را از این زمین خود گل‌گهر می‌خورد کیفیت زمین اجازه نمی‌داد که باکیفیت بهتری بازی کنیم. با این حال رفته رفته بازی را در اختیار گرفتیم گل‌گهر هم سعی داشت با ضربات مستقیم و ضربات ایستگاهی و شروع مجدد ما را تحت فشار بگذارد. در زمانی که فکرش را نمی‌کردیم گل خوردیم. در زمانی که تیم برتر زمین بودیم این اتفاق افتاد اما خوشحالم زمانی که 10 نفره شدیم با بازی برگشتیم. با این حال یک امتیاز هم برای ما راضی‌کننده بود.

نه، فحاشی نبود با خودش هم صحبت کردم گفت توهین نبود هرچه از او سؤال کردیم حرفی نزد.

گفته می‌شود حاج صفی دژاگه و شجاعی تیم تراکتور را ارنج می‌کنند

من اول فصل بود به ماشین‌سازی رفتم و دوباره برگشتم اصلاً چنین چیزی نیست. اگر اینطور باشد باید تیم ملی را هم برای ارنج کردن به این سه نفر بدهیم. حاج صفی، دژاگه و شجاعی آنقدر جلنتمن و با شخصیت هستند که فکر نمی‌کنم حالا حالاها فوتبال ما آدم‌هایی با این شخصیت را پیدا کند.

داوری این مسابقه

من از گروه داوری تشکر می‌‌کنم حیدری داوری خوبی را انجام داد اما در آن بحث آخر بازی نمی‌توانم قبول کنم که تصمیم داور درست بود اما به گروه داوری خسته‌نباشید می‌گویم.

امیدوارم در استان کرمان تیم مس صعود کند و گل‌گهر هم در لیگ برتر بماند و امیدوارم شما هم کمی حرفه‌ای‌تر سؤال کنید. من از کنفرانس دیروز گله‌مند هستم این استان قاسم سلیمانی‌ها دارد و نباید این سؤالات چرت و پرت را بپرسید. حیف شما است. فوتبال کرمان و سیرجان با این پتانسیلی که دارد باید جایگاه خیلی بالاتری داشته باشد.

منبع: افکار نیوز