تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

اخراج کاپیتان مسعود سه ماه پس از بازی عراق

جمعه 18 بهمن 1398

در حالی که بازی تراکتوری‌ها به پایان نزدیک می‌شد یک آفساید مشکوک و مجموعه اعتراضات وسیع‌هافبک این تیم یک کارت قرمز به دنبال داشت.

یک پرچم توسط کمک داور در 10 دقیقه پایانی جنجالی عجیب در بازی به وجود آورد. در حالی که بازی با یک گل به سود تیم میزبان در پیش بود یک حرکت انفجاری از سوی مهاجم خارجی تراکتوری‌ها با پرچمی که کمک داور میدان تکان داد از کار افتاد تا تراکتوری‌ها بنای اعتراض به داور را بگذارند و در این میان مسعود شجاعی پیشتر از سایر بازیکنان به دنبال راضی کردن کمک داور به قبول اشتباه خود بود که در نهایت نتیجه ناخوشایندی برای او داشت.

سیدمهدی سیدعلی که اصرار و اعتراض شدید و پایان ناپذیر شجاعی را دید به سوی او رفت و بدون درنگ کار را به اخراج کشاند تا قائله بخوابد و به این ترتیب کاپیتان تیم ملی که خود را اخراج شده می‌دید و معتقد بود پرچمی که داور میدان بالا برد کاملا نادرست بود کماکان در زمین باقی ماند تا حرف خود را به کرسی بنشاند.

نکته جالب درباره اخراج مسعود شجاعی این که این بازیکن چند ماه پیش نیز در جریان دیدار تیم ملی برابر تیم ملی عراق، باز هم به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دوم را گرفت و از بازی اخراج شد تا پس از آن دومین اخراج وی در سال 98 در ورزشگاه امام علی سیرجان اتفاق بیفتد.

البته تراکتوری‌ها و بازیکنان بزرگ این تیم که به داوری این دیدار معترض بودند پشت کاپیتان خود ایستادند و کماکان به داوری و عملکرد کمک داور این بازی اعتراض کردند. این اتفاق پس از پایان بازی نیز افتاد و احسان حاج صفی که یکی دیگر از کاپیتان‌های تیم ملی در تبریز محسوب می‌شود اشتباهات داور را به وی گوشزد کرد. گوشزد کردنی که چیزی نمانده بود تا یک اخراج دیگر(پس از پایان بازی) در ترکیب تراکتوری‌ها به همراه داشته باشد.

منبع: ورزش سه