تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

واکنش مربی سابق پرسپولیس یه عملکرد گل محمدی در بازی با تراکتور

شنبه 12 بهمن 1398

ابرایهمی درباره بازی پرسپولیس و تراکتور گفت: این دیدار اهمیت خیلی زیادی داشت تا یحیی گل محمدی بتواند با تاکتیک خاص خود به برد برسد.

پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز

مهم‌ترین موضوع برای پرسپولیس کسب سه امتیاز بود. این دیدار اهمیت خیلی زیادی داشت تا یحیی گل محمدی بتواند با تاکتیک خاص خود به برد برسد.

عملکرد هر دوتیم

من فکر می‌کنم بار فنی زیادی در این بازی وجود نداشت. اشتباهات هر دو تیم بسیار بالا بود و بازیکنان تراکتور و پرسپولیس تمرکز کافی نداشتند.

واقعاً متوجه رفتار بازیکنان دو تیم نمی‌شدم. برخوردهای غیر متعارفی رخ می‌داد. داور هم هیچ تقصیری نداشت. بازیکنان عصبانی هستند. رفتاری را از بازیکنان باتجربه و پر ادعای هر دو تیم می‌دیدیم که واقعاً عجیب بود. باید در رختکن هر دو تیم مشاوران خوبی وجود داشته باشد و کادر فنی نیز از آنها بخواهد که آرامش لازم را کسب کنند.

اخراج ساکت الهامی سرمربی تراکتور توسط داور

رفتار مربی تراکتور هم تاثیر زیادی در عصبانیت بازیکنان خودش داشت. آقای الهامی باید برای بازی‌های بزرگ خودش را آرام تر نشان دهد. او مربی تیمی همچون تراکتور است که انتظار می‌رود خواسته‌های معقولانه هواداران را برآورده کند.

عملکرد این تیم

پرسپولیس بهتر از تراکتور بود اما بیشتر زمان بازی مربوط به پاس‌های اشتباه شد. گل‌هایی که پرسپولیس به ثمر رساند کاملاً هدفمند بود. واقعیت این است که تاکتیک گل محمدی نیاز به زمان بیشتری دارد اما توانست در همین مدت زمان اندک که با پرسپولیس کار می‌کند بازدهی خط حمله تیم را بیشتر از گذشته کند.

عملکرد پرسپولیس با حضور بشار رسن و محسن ربیع خواه بهتر هم می‌شود. تعداد پاس‌های کوتاه دو تیم خوب نبود و این نشان می‌داد که میانه میدان در بازی دیروز برای هر دو مربی اهمیت نداشت.

عملکرد کریستین اوساگونا در خط حمله پرسپولیس

او در ذوب آهن خوب بوده است اما در این بازی عملکرد جالبی نداشت. به هر حال همانطور که به یحیی گل محمدی باید زمان داد اوساگونا هم فرصت کافی می‌خواهد تا توانایی‌های خود را در دو سه بازی آینده نشان دهد.

منبع: افکار نیوز