تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

خارجی‌های تراکتور پرشورها را امیدوار کردند

شنبه 12 بهمن 1398

دو بازیکن خارجی تراکتور در جریان مسابقه با ذوب آهن عملکرد خوبی به جای گذاشتند.

با جدایی سه بازیکن خارجی تراکتور به نام‌های کوین فورچونه، یوکیا سوگیتا و مازولا در تعطیلات زمستانی مسئولان باشگاه به دنبال جایگزین برای این نفرات گشتند و تاکنون دو بازیکن خارجی در پست دفاع وسط و مهاجم به خدمت گرفتند.

جفرسون یوری مدافع برزیلی و حمزاوی اوکاچا مهاجم الجزایری دو بازیکن خارجی جدید تراکتور هستند که روز گذشته مقابل ذوب آهن نیز به میدان رفتند. جفرسون یوری برای اولین بار در ترکیب اصلی تراکتور به میدان رفت و زوج ایمان سلیمی لقب گرفت. اوکاچا نیز در دقیقه 40 با تغییر تاکتیک کادرفنی تراکتور وارد زمین شد و در کنار ساسان انصاری به عنوان مهاجم قرار گرفت.

این دو بازیکن خارجی در بازی دیروز عملکرد خوبی داشتند و هواداران را به آینده بسیار امیدوار کردند. یوری در خط دفاع تقریبا بی نقص نشان داد. او روی توپ‌های هوایی موفق عمل کرد و توپ‌های زیادی را قطع کرد و تقریبا بدون اشتباه در خط دفاعی ظاهر شد. همچنین اوکاچا نیز با حضور در زمین به خط حمله تراکتور تحرک خاصی بخشید و گل اول تیمش را نیز در دقایق ابتدایی نیمه دوم وارد دروازه ذوب آهن کرد و زمینه ساز پیروزی شد.

حالا با این بازی هواداران تراکتور به آینده این دو خارجی جدید بسیار امیدوارتر شده اند. از طرفی میمبلا ستاره پرویی تراکتور هم به زودی بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت برمی گردد و او نیز می‌تواند کمک شایانی به خط‌هافبک تراکتور در بازی‌های آینده بکند.

منبع: ورزش سه