تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

احضار سه تراکتوری به کمیته انضباطی

شنبه 12 بهمن 1398

در جدیدترین تصمیمات انضباطی اتخاذ شده در فدراسیون فوتبال سه تراکتوری برای ارائه توضیحات در خصوص جدال پرحاشیه با پرسپولیس احضار شدند.

کمیته انضباطی در جدیدترین تصمیمات اتخاذ شده در خصوص پرونده‌های تخلف ارائه شده همین طور اتفاقات رخ داده در مسابقات باشگاهی ایران احکامی را صادر که مهم ترین حکم به احضای سرمربی و دو بازیکن تراکتور به این کمیته برای ارائه توضیحات در خصوص رفتارهای انجام شده در بازی با پرسپولیس است.

*کمیته انضباطی در خصوص گزارش رئیس کمیته داوران فدراسیون علیه نادر دست نشان مبنی بر نشر اکاذیب از طریق انجام مصاحبه پس از دیدار بین دو تیم سپید روز و مس رفسنجان و بیان مطالبی علیه داور مسابقه، با توجه به محتویات پرونده و مفاد مصاحبه منتشره از سوی دست نشان، تخلف انتسابی به ایشان محرز و مسلم تشخیص داده شده و مستند به ماده 71 از مقررات انضباطی مصوب 1397 با لحاظ رعایت ماده 93 از این مقررات، به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  • دیدا تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و شهر خودرو مشهد از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته هفدهم برگزار و از سوی خداکرم ایزدپناه، مدیر تیم شاهین شهرداری بوشهر تخلفاتی مبنی بر توهین و افترا نسبت به داور رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل فحاشی و پرتاب اشیا توسط تماشاگرانش و حمله فرد ناشناس به داور منسوب به باشگاه شاهین، به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قابل تجدید نظر است) کمیته انضباطی به باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اخطار می‌دهد چنانچه رفتار تماشاگران اصلاح نشو، در اولین بازی نسبت به محرومیت تماشاگران، مقررات انضباطی اعمال می‌شود.

*در خصوص تخلف محمدرضا خانزاده بازیکن تراکتور تبریز و همچنین با توجه به تخلفات صورت گرفته از سوی ساکت الهامی، مربی و اشکان دژاگه بازیکن تراکتور تبریز و تماشاگران منتسب به باشگاه، مقرر شد تا جلسه‌ای روز 14 بهمن ماه برگزار و در خصوص تخلفات صورت گرفته بررسی شود. بر همین اساس نفرات فوق باید در جلسه کمیته انضباطی حضور داشته باشند.

منبع: ورزش سه