تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

گمشده راست دفاعی تراکتور

جمعه 11 بهمن 1398

تراکتوری‌ها از فصل گذشته به دنبال یک دفاع راست تخصصی بودند و امروز میلاد فخرالدینی در این پست برای تراکتور خوش درخشید.

به گزارش “ورزش سه"؛ تراکتوری‌ها از سال گذشته به دنبال یک دفاع راست تخصصی بودند و در نبود دفاع راست تخصصی سال گذشته دانیال وینگر تخصصی را به این خط کشاندند و به رغم میل باطنی این بازیکن برای حضور در این پست عملکردش برای تی تی‌ها راضی کننده بود.

دانیال سرباز ذوب آهن در تراکتور بود و در پایان فصل از تراکتور جدا شد و تراکتوری‌ها همچنان به دنبال یک دفاع راست تخصصی بودند. آنها در میانه فصل گذشته موسوی را به واسطه عملکرد خوبی که در ماشین سازی داشت جذب کرده بودند و برای این فصل نیز روی او حساب باز کرده بودند ولی دنیزلی نیز همچون لیکنز با این بازیکن سر سازش نداشت و این بازیکن در آخر فصل از این تیم جدا شد.

در نیم فصل اول تیکدری که بعنوان یک‌هافبک تهاجمی و یا فوروارد جذب شده بود در این مدت دفاع راست تراکتور بود ولی همیشه نبود یک راست دفاعی خواسته تی تی‌ها بود تا اینکه میلاد فخرالدینی با سابقه حضور در تراکتور به این تیم بازگشت و امروز در دیدار با ذوب آهن نیز این فرصت را پیدا کرد که مقابل تیم سابق خود از ابتدا بعنوان دفاع راست تراکتور به میدان برود.

میلاد در این دیدار خوش درخشید و در هر دو گل تراکتور نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد. میلاد در گل اول به خوبی توانست اشکان را در موقعیت سانتر قرار دهد که تبدیل به گل شد و گل دوم نیز روی سانتر مستقیم او توسط انصاری به گل تبدیل شد تا تراکتوری‌ها بعد از مدت‌ها خیال خود را از بابت راست دفاعی راحت کرده باشند.

منبع: ورزش سه