تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

مربی تراکتور: با تغییر تاکتیک پیروز شدیم/ تیموری باید تحت اوامر سرمربی باشد

جمعه 11 بهمن 1398

مربی تراکتور می‌گوید که تیمش با استفاده از نکاتی که الهامی به نیمکت رسانده توانسته در نیمه دوم پیروز شود.

این پیروزی را به هواداران تبریک می‌گویم. از بازیکنانم ممنونم که تلاش زیادی برای این پیروزی کردند. حریف برای یک امتیاز آمده بود و ۱۰ نفره دفاع می‌کرد.

به دلیل بسته بودن بازی حریف، نیمه دوم از کناره‌ها به سمت دروازه ذوب‌آهن حمله‌ور شدیم و رو به سانتر از جناحین آوردیم که توانستیم موفق باشیم. همچنین زمین بازی هم مناسب نبود و ما به نوعی مجبور شدیم رو به توپ‌های هوایی بیاوریم اما خوشحالیم که این تغییر تاکتیک موثر بود. بازیکنان جدید هم به خوبی توانستند خودشان را نشان دهند و آن چه در تمرینات به آن‌ها گفته بودیم را به خوبی اجرا کردند. به بازیکنانم گفته بودم که نزدیک دروازه به حریف خطا ندهند زیرا ذوب‌آهن روی توپ‌های هوایی خوب بود و ما این را می‌دانستیم و حتی گل این تیم هم طبق همین تاکتیک به ثمر رسید.

کیفیت فنی بازی

اوکاچا روی کیفیت بازی ما تاثیرگذار بود؛ البته در نیمه دوم ما او را آزادتر کردیم تا بتوانیم از همه قابلیت‌های او استفاده کنیم. جای رضا اسدی در تیم خالی بود و بازیکنان توانستند وظایف او ا انجام دهند. هواداران در کیفیت بازی ما تاثیر دارند و حمایت آن‌ها یکی از دلایل پیروزی ما برابر حریف بود.

مصدومیت مظاهری

نیمه اول مظاهری ناخن پایش ضربه خورد و در دقایق آخر بازی نسبت به این موضوع ترس داشت. او مصدومیت جدی ندارد.

ناراحتی تیموری از تعویضش

ناراحتی بازیکن از تعویض طبیعی است و وقتی بداند این تصمیم سرمربی به نفع تیم است و جزو تغییرات تاکتیکی به حساب می‌آید، این نکته را درک می‌کند؛ این را هم بگویم که بازیکن باید تحت اوامر سرمربی تیم باشد.

منبع: ایسنا