تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

حاج‌صفی: تراکتور برای تبریزی‌ها نیست!

جمعه 11 بهمن 1398

کاپیتان تراکتوری‌ها شاکی از زمین ورزشگاه یادگار امام معتقد است که بی اهمیتی مدیران ورزشی در تبریز باعث شد تا این تیم روی زمین نامساعدی بازی کند.

احسان حاج صفی پس از دیدار امروز برابر ذوب آهن در گفتگویی با خبرنگار “ورزش سه"، از مسئولان ورزشی شهر تبریز گلایه کرد. او حرف‌های خود را این گونه آغاز کرد: بعد از باخت در دیدار هفته قبل به این برد خیلی نیاز داشتیم و خداراشکر که توانستیم به آن دست پیدا کنیم. در حال حاضر من نمی خواهم درباره بازی صحبت کنم و باید یک گلایه از مسئولان شهر و مخصوصا مسئولان تربیت بدنی داشته باشم که این ورزشگاه در دست آنهاست.

گویا تراکتور برای این شهر نیست. اصلا به فکر این تیم نیستند. چند روز قبل از بازی می‌گوییم حدودا یک ماه و نیم است که در این زمین بازی انجام نشده و ما می‌خواهیم در این زمین تمرین کنیم اما به ما می‌گویند برف آمده و شما نمی توانید تمرین کنید. ما نیروی انسانی کافی نداریم که نایلون‌ها را از روی زمین بردارند! مگر می‌شود؟ این هم از وضعیت زمین است.

تماشاگر در این بازی از ما برد می‌خواست. اگر خدانکرده ما در این بازی می‌باختیم یا مساوی می‌کردیم چه اتفاقی می‌افتاد؟چمن ورزشگاه افتضاح است. مسئولان شهر دقیقا در حال انجام چه کاری هستند؟ یک ماه و نیم است اینجا بازی انجام نشده این وضع آن است. ما اگر امروز در چمن مصنوعی بازی می‌کردیم به مراتب می‌توانستیم بازی بهتری به نمایش بگذاریم.

امیدوارم برای بازی بعدی رسیدگی کنند و حداقل چمن را کوتاه کنند چرا که بازی تیم ما هم روی زمین است و به یک زمین هموار نیاز داریم. با این شرایطی که درست کردند و اگر این گونه باشد فکر می‌کند در آینده با آنها به مشکل می‌خوریم.

این هم از مشکل دوستان تربیت بدنی و هیات فوتبال است که اصلا رسیدگی نمی کنند. اصلا به فکر این چیزها نیستند و فقط دنبال این هستند تا یک بازی انجام شود و یا علی، خدانگهدار! هوا به اندازه کافی سرد است و هواداران به سختی در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند اما‌ای کاش حداقل سکوها را پاک می‌کردند تا آنها بتوانند با شرایط بهتری بازی را ببینند.

منبع: ورزش سه