تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

بازیکن بعد از تعویض نمی‌گوید قربان شما بروم!

جمعه 11 بهمن 1398

مربی تراکتور در خصوص اعتراض تیموری به تعویضش گفت:

این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و به بازیکنان خسته نباشید می‌گویم و خیلی زحمت کشیدیم و سه امتیاز را گرفتیم. حریف برای مساوی آمده بود و 10 نفره دفاع می‌کرد. نتوانستیم در این شرایط بازی تاکتیکی خودمان را اجرا کنیم و توپ را به کناره‌ها بودیم و روی سانتر توانستیم گل بزنیم و سه امتیاز را بگیریم. زمین مسابقه خیلی نامطلوب بود. از مسئولان درخواست کردیم که زمین را برای تمرین به ما بدهند که این اتفاق رخ نداد و در نهایت مجبور شدیم توپ را به کناره بردیم و سه امتیاز را گرفتیم.

بازیکنان جدید تیم تراکتور

بازیکنان جدیدمان خوب عمل کردند و توانستند آنچه در تمرین اجرا کردیم در میدان پیاده کنند. به بازیکنان تاکید کردیم که در کناره‌ها خطایی به حریف ندهیم ولی بر اثر فشار حریف مجبور شدیم خطا بدهیم، ذوب آهن نیز در نهایت روی یکی از این ارسال‌ها به گل رسید.

فخرالدینی کیفیت لازم را در بازی امروز نداشت و رضا اسدی هم

میلاد به نظرمان کاری که سرمربی خواست را اجرا کرد و در نیمه دوم آزادش کردیم و برای ما بازی او قابل قبول بود، شاید بخاطر کیفیت زمین بود گاهی خوب بازی نکرد. رضا اسدی در میانه میدان می‌توانست تاثیرگذار باشد اما بازیکنان جایگزین توانستند جای خالی او را پر کردند.

تعویض میثم تیموری

تعویض کاملا تاکتیکی بود و توانستیم از کناره‌ها حمله کنیم و به گل برسیم.

حضور هواداران تراکتور

آنها همیشه حامی ما بودند و یار دوازدهم ما بودند و دست همگی آنها را می‌بوسیم که در این سرما به ورزشگاه آمدند.

مصدومیت رشید مظاهری

رشید در نیمه اول تکل زد که ناخن پایش ضرب دید و مصدومیت جزیی داشت.

اعتراض میثم تیموری

بازیکن بعد از تعویض نمی‌گوید قربان شما بروم! اگر بخاطر تفکر تاکتیکی سرمربی تعویض صورت بگیرد مشکلی وجود ندارد. تیموری باید درک کند تعویض تاکتیکی انجام داده و باید مطیع سرمربی باشد و نباید اعتراض کند.

منبع: ورزش سه