تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

اشکان دوباره در نقش اشکان

جمعه 11 بهمن 1398

اشکان دژاگه بار دیگر در ترکیب تراکتور خوش درخشید و نشان داد که همان اشکان مورد انتظار است.

به گزارش “ورزش سه"؛ اشکان دژاگه به عنوان یک ستاره وارد فوتبال ملی ایران شد و میتوان از اشکان به عنوان یک برند معتبر برای فوتبال ایران نام برد. وقتی نام اشکان به میان می‌آید بی اختیار انتظارات از او بالا می‌رود و انگار او یک زمینی نیست و یک موجود خاص برای فوتبال ایران است که باید در هر میدانی ستاره باشد و بالا و پائین بودن در او یک امر غیر طبیعی است.

اشکان دژاگه با درخشش‌های خود در تیم ملی وارد فوتبال باشگاهی ایران شد. ورود او به فوتبال باشگاهی ایران با یک شوک به پرسپولیس و استقلال همراه شده بود و دلیل این شوک این بود که همگان اشکان را در پرسپولیس و یا استقلال تصور میکردند ولی محمدرضا زنوزی از این بازیکن بعنوان یک سوپرایز ویژه برای تراکتوری‌ها یاد کرد و اکنون اشکان یک مهره قابل اتکا برای تراکتوری‌هاست.

اشکان همچون گذشته در دیدار امروز تراکتور خوش درخشید و مقابل ذوب آهن یکی از بهترین‌ها بود و در گل اول این تیم نیز نقش اصلی را ایفا کرد. اشکان امروز نشان داد که همان اشکان است و با همان برند خاص برای فوتبال ایران. اشکان امروز برای تراکتوری‌ها اشکان بود و شاید سال‌ها بعد اگر بخواهیم از یک بازیکن موفق تعریف کنیم او را فوتبالیستی که مثل اشکان است نام ببریم.

منبع: ورزش سه