تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

مربی تراکتور: پرسپولیس خوب نبود، ما بد بودیم

پنج‌شنبه 10 بهمن 1398

مربی تراکتور معتقد است شکست تیمش مقابل پرسپولیس به دلیل آماده نبودن بازیکنانش بعد از تمرینات بدنسازی در تعطیلات نیم فصل رقم خورده است.

با یک تیم خوب، قوی و ریشه‌دار در فوتبال ایران بازی خواهیم کرد و امیدواریم بازی زیبا و تماشاگرپسندی شود.

شرایط تیمش برای این دیدار

تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازیکنان جدید تیم را هم در تاکتیک تیم در نظر گرفتیم و امیدواریم بازیکنان ما با عملکرد خوب خود جای محرومان ما را پر کنند و بازی خوبی را ارائه دهیم.

وضعیت بازیکنان خحارجی تیمش

میمبلا در اردوی ترکیه تمرینات خوبی با ما داشت اما وقتی به ایران برگشتیم از ناحیه مچ پا دچار مشکل شد. شرایط بازیکنان روز به روز بهتر می‌شود و ان‌شاء‌الله بتوانند به ما کمک کنند.

محرومیت بازیکنان تیمش بعد از دیدار با پرسپولیس

داور با قضاوت نه چندان خوب خود، بازی را از ما گرفت و چند بازیکن ما به علت چهار کارته شدن، محروم شدند و سرمربی خودمان را هم نداریم. با این حال ما تراکتور هستیم و برای بازی با ذوب آهن تمرینات خوبی داشتیم تا با حضور بازیکنان خوب، سه امتیاز این دیدار را به دست آوریم.

تمرینات بدنسازی تیمش در نیم فصل

بازیکنان ما برای دیدار با پرسپولیس سنگین‌تر بودند و نتوانستیم بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم. با این حال از نظر آماری بهتر از حریف بودیم. آن نتیجه به خاطر برتری پرسپولیس نبود بلکه بازیکنان ما خوب عمل نکردند.

همچنین رادولوویچ، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با وجود هماهنگی انجام شده از سوی هیئت فوتبال تبریز، در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورر حضور نیافت.

دو تیم تراکتور و ذوب آهن ساعت ۱۵:۱۵ روز جمعه در تبریز به مصاف هم می‌روند.

منبع: ایسنا