تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

مربی تراکتور: به خودمان باختیم، نه پرسپولیس

پنج‌شنبه 10 بهمن 1398

مربی تیم تراکتور می‌گوید داور دیدار با پرسپولیس با بی عدالتی تعداد زیادی از نفرات تیمش را محروم کرده است.

با تیم ریشه‌داری بازی داریم. تیمی که همیشه فوتبال بازی کرده و حاشیه خاصی از این تیم ندیده‌ام. بعد از بازی با پرسپولیس تمرینات خوبی داشتیم و نفرات جدید را هم در ترکیب ثابت قرار دادیم. امیدواریم این بازیکنان بتوانند جای محرومان را پر کرده و با یک بازی خوب 3 امتیاز را کسب کنیم.

نسبت به نیم فصل اول تغییراتی داشته‌ایم. از بین خارجی‌ها میمبلا در تیم ماند اما در اردوی ترکیه آسیب دید و نتوانستیم از او در بازی با پرسپولیس استفاده کنیم. دو بازیکن خارجی به خدمت گرفته‌ایم که می‌توانند فردا بازی کنند. امیدوارم آنها بتوانند خواسته‌های کادرفنی را در زمین برآورده کنند.

مصدومان و محرومان تیمش برای بازی مقابل ذوب‌اهن

داور در بازی با پرسپولیس به ما کم لطفی کرد و به نوعی با کارت زرد‌های متعددش بازی را از تیم ما گرفت. البته منکر این نمی‌شوم که در آن مسابقه روز بد ما بود اما داور بی‌دلیل به 3 بازیکن تراکتور کارت زرد نشان داد و آنها را برای بازی فردا 4 اخطاره کرد. با این حال ما تراکتور هستیم و فقط برای کسب 3 امتیاز به مصاف ذوب‌آهن می‌رویم.

ریکاوری روحی تراکتوری‌ها بعد از بازی با پرسپولیس

فکر نمی‌کنم روحیه بازیکنان ما خراب باشد. در شرایط خاصی به مصاف پرسپولیس رفتیم. بازی‌ها یک ماه تعطیل بود و بازیکنان ما در مقابل پرسپولیس کمی سنگین بودند. با این وجود باز هم از لحاظ آماری از پرسپولیس بهتر بودیم. اگر در این بازی باختیم به خاطر بازی بد خودمان بود نه قدرت پرسپولیس. فکر کنم فاصله 30 روزه بین بازی آخر ما در نیم فصل اول و دیدار با پرسپولیس می‌تواند دلیل محکمی برای خوب نبودن‌مان در این مسابقه باشد. دیگر بازی‌های لیگ هم در هفته هفدهم خوب نبود.

تاثیر اردوی ترکیه بر این تیم

قطعا بازی‌های دوستانه ما مقابل تیم‌های خارجی از لحاظ تاکتیکی متفاوت با بازی‌های داخلی‌مان است. عملکرد بازی آخرمان در لیگ به خاطر همان وقفه‌ای بود که گفتم.

منبع: ورزش سه