تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

رکورد عجیب ۱۱ بازیکن مشترک در دو باشگاه‌

پنج‌شنبه 10 بهمن 1398

دیدار دو تیم تراکتور و ذوب آهن در حالی برگزار می‌شود که بازیکنان فراوانی از این دو تیم در تیم‌های مقابل توپ زدند.‌

قطعا یکی از مهم ترین بازی‌های هفته هجدهم لیگ برتر روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود. دیداری که طی آن باید تراکتوری‌ها از حریف سبزپوش خود پذیرایی کنند. دیداری که هر چند سه امتیاز آن برای هر دو تیم حیاتی است اما جالب ترین ویژگی این بازی را باید در تعداد بازیکنان مشترکی که برای دو تیم به میدان رفتند جستجو کرد.

شاید جالب به نظر برسد که شش بازیکن کنونی ذوب‌آهن سابقه پوشیدن پیراهن تراکتور را در کارنامه خود دارند و در سوی دیگر، پنج بازیکن تراکتور نیز پیش از این، با پیراهن ذوب‌آهن بازی کرده‌اند. با این حساب حضور 11 بازیکن مشترک در این دیدار را باید یک رکورد در لیگ برتر ایران نام گذاشت.

از میان بازیکنان فعلی تراکتوری‌ها پیش از این رشید مظاهری، میلاد فخرالدینی، محمدرضا خانزاده، رضا شکاری و اکبر ایمانی در عضویت باشگاه ذوب آهن بودند و برای این تیم به میدان رفتند. در طرف مقابل هم قاسم حدادی‌فر، احسان پهلوان، مسعود ابراهیم‌زاده، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر و‌هادی محمدی نیز شش بازیکن ذوب آهن هستند که تجربه بازی با پیراهن تیراختور را در کارنامه دارند.

با این حساب باید دیدار این تیم را که عصر روز جمعه برگزار می‌شود نه تنها از نظر کسب امتیاز مهم قلمداد کرد که از نظر جذابیت هم می‌تواند یکی از بهترین بازی‌های هفته هجدهم باشد. دیداری که 11 بازیکن مشترک در آن به میدان می‌روند و هر کدام از آنها برای مدت زمان کوتاهی هم که شده پیراهن تیم رقیب را به تن کرده اند.

منبع: ورزش سه