تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

دلیل هک‌شدن پیج دروازه‌بان تیم ملی چه بود!؟

سه‌شنبه 08 بهمن 1398

شب گذشته خبر عجیبی در میان همه اخبار ریز و درشت فوتبال ایران در رسانه‌ها پیچید. صفحه اجتماعی گلر تراکتور و تیم ملی هک شد!

رشید مظاهری را سال‌ها به عنوان یکی از بی حاشیه ترین فوتبالیست‌های ایران می‌شناسیم. دروازه بان سابق تیم ذوب آهن که پس از ۶ سال حضور در این تیم و درخشش در آن موفق شد به تیم ملی را پیدا کند، پیش از آغاز لیگ نوزدهم اصفهان را به مقصد تبریز ترک کرد و از آن پس برای سرخپوشان تراکتور به میدان رفت.

مظاهری ۲ روز پیش به عنوان دروازه بان تیم تراکتور در دیدار برابر پرسپولیس به میدان رفت اما اتفاق اصلی درباره این دروازه بان یک شب پس از بازی افتاد، شب گذشته و در میان اخبار ریز و درشت فراوانی که در رابطه با انتخابات فدراسیون، انتخاب سرمربی تیم ملی، دیدارهای آسیایی دو تیم ایرانی و… شنیده می‌شد یک خبر جلوه بیشتری از بقیه پیدا کرد. پیج اینستاگرام رشید مظاهری دروازه بان تیم تراکتور و تیم ملی هک شد!

طی این اتفاق تمامی پست‌های مظاهری از صفحه شخصی اش پاک و تنها یک پست که آرم باشگاه پرسپولیس بود در صفحه وی بارگذاری شد. در قسمت استوری هم چند تصویر از علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی بارگذاری شد. البته هکرها به صورت‌های مختلفی در قسمت استوری پیج این دروازه بان باز هم با استفاده از تصاویر علیرضا بیرانوند و البته متن‌های نوشته شده سعی در تهدید این دروازه‌بان داشتند و خود را تعدادی از هواداران قرمزپوشان پایتخت ایران نامیدند که حالا برای دفاع از دروازه‌بان تیم خود به مقابله با دیگر دروازه بان تیم ملی پرداختند.

درباره این گلر باید گفت همانطور که عنوان شد مظاهری همیشه به عنوان یکی از بی حاشیه ترین فوتبالیست‌های فوتبال ایران مشغول فعالیت بوده و اتفاقاً همین موضوع باعث شد تا او از اغلب تیم‌های مهم فوتبال ایران پیشنهاد همکاری داشته باشد او یکی از کم مصاحبه ترین فوتبالیست‌های ایران نیز محسوب می‌شود و نکته عجیب اینجاست که چطور تعدادی از هواداران احتمالی تیم پرسپولیس آن هم پس از بازی به مقابله با مظاهری پرداختند تا به نوعی وی را تنبیه کنند در حالیکه رشید در طول بازی برابر پرسپولیس هیچ حرکت حاشیه‌ای و یا حرکت عجیب و ناشایست از خود بروز نداد و اتفاقاً همیشه رابطه خوبی هم با هواداران تیم‌های مختلف از جمله پرسپولیس داشت.

البته در این باره مصاحبه‌ای مربوط به چند ماه پیش نشان داده می‌شود که وی در آن پرسپولیسی‌ها را به عنوان رقیب تیم تراکتور نمی شناسد، مصاحبه ای(در صورت واقعی بودن) که حالا مشخص نیست پس از چند ماه کاملا پررنگ شده و موجبات تنبیه وی را فراهم می‌کند. مظاهری خود معتقد است که هیچ گاه چنین جمله‌ای از دهان وی در نیامده و هیچ وقت نه برای هواداران پرسپولیس و نه برای هواداران هیچ باشگاه دیگری در فوتبال ایران کری نخوانده است.

اکنون با توجه به جریمه عجیب که برخی برای مظاهری در نظر گرفتند باید ببینیم چه اتفاقی در روز‌های آینده یقه بعضی از فوتبالیست‌های ما را خواهد گرفت. بازیکنانی که هر از گاهی ابایی ندارند از این که بخواهند کری‌های عجیب و غریبی به زبان بیاورند و هواداران یا بازیکنان تیم رقیب را به چالش بکشانند.

منبع: ورزش سه