تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تراکتور فسخ قراردادم را نمی‌دهد/ نمی‌خواستم در معرض خطر باشم!

سه‌شنبه 08 بهمن 1398

مهاجم تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه این باشگاه نامه فسخ قراردادش را نمی‌دهد، گفت: بازیکنان ایرانی بیشتر با خودشان بازی می‌کنند تا با بازیکنان خارجی و غریبه.

«کوین فورچنه» مهاجم فرانسوی با سر و صدای زیادی این فصل به تیم تراکتور ایران پیوست و این باشگاه از وی به عنوان گرانترین خرید لیگ برتر یاد کرد! با این حال عمر بازی فورچونه در ایران فقط نیم فصل بود و این بازیکن به دنبال جدایی از تراکتور و بازی در فرانسه یا کشور آمریکا است.

تجربه حضورش در ایران

نمی خواستم به خاطر اتفاقاتی که افتاده، زندگی ام را در معرض خطر قرار بدهم و ترجیح دادم به فرانسه برگردم! وقتی به ایران رفتم هیچ مشکلی نبود. ابتدای کار همه چیز خوب پیش می‌رفت و مشکلی نبود.

من تنها در یک هتل زندگی می‌کردم و نمی خواستم خانواده ام را به ایران ببرم. مثل فرانسه، هر روز تمرین می‌کردم. در ایران مسابقات لیگ بین روزهای پنجشنبه و یکشنبه برگزار می‌شد؛ اغلب در ساعات خیلی زود.

من فقط یک گل برای تراکتور زدم. سعی می‌کردم با شرایط فوتبال در ایران عادت کنم ولی پارامترهایی هم وجود داشت مثل این واقعیت که آنها (بازیکنان ایرانی) کمی بیشتر با یکدیگر بازی می‌کردند تا با غریبه‌ها (بازیکنان خارجی).

لیگ ایران بسیار فیزیکی است. بازیکنان از نظر فنی مهارت زیادی برای از پیش رو برداشتن بازیکن مقابل دارند ولی فوتبال ایران کاستی‌های تاکتیکی زیادی دارد.

احتمال بازگشتش

اگر بتوانم به این تیم برگردم، واقعا خوشحال خواهم شد. در حال حاضر یک مقدار مشکل دارم چون باشگاه (تراکتور) نامه فسخ قراردادم را نمی دهد. به محض اینکه نامه را بگیرم می‌توانم به ترویس یا تیم دیگری از کشورهایی بروم که هنوز لیگ آنها شروع نشده است مثل چین و آمریکا. بازی در لیگ آمریکا مرا خوشحال می‌کند چون بازخورد خوبی از آنجا داشته ام.

منبع: خبرگزاری مهر