تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

ذوالفقاری: دژاگه چه کرد که ۹۰ دقیقه توهین شنید؟

دوشنبه 07 بهمن 1398

سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت: فوتبالی که در آن به اشکان دژاگه توهین می‌شود را باید تعطیل کرد.

آقای اکبریان همیشه با قصد و غرض علیه تراکتور سوت زده و به تیم ما ضربه می‌زند. آقای ممبینی هم که به دنبال کسب رای برای ریاست فدراسیون است و شاید اصلاً وقت نکرده بازی را تماشا کند.

آقای ممبینی در شرایطی که نمی‌تواند داورها را کنترل کند، چگونه به دنبال اداره‌ی فوتبال یک کشور است؟ با این قضاوت یک طرفه قاضی بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور، جواب سایر تیم‌ها را چگونه می‌دهید؟ به نظرم تنها در حق تراکتور اجحاف نشده است؛ بلکه حق و حقوق سایر تیم‌های مدعی همچون سپاهان، استقلال، شهر خودرو و صنعت نفت آبادان هم پایمال شد.

ذوالفقاری مطرح کرد: متاسفانه در بازی روز گذشته، برای اولین بار به کاپیتان‌‌های تیم ملی، به ویژه اشکان دژاگه که از شاخص‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران به شمار می‌رود، توهین شد! به حال این فوتبال فقط باید گریه کرد.

حرفم با هواداران پرسپولیس است، برادران من؛ فوتبال ارزش توهین به ناموس اسطوره‌هایمان را ندارد، مگر ما چند تا دژاگه در این فوتبال داریم که اینگونه راحت اجازه‌ توهین به او را می‌دهیم؟ مگر دژاگه چه کار کرد که 90 دقیقه علیه او فحاشی کردند؟

روز گذشته، علاوه بر توهین به بازیکنان ما، شاهد بدترین توهین‌های قومیتی در ورزشگاه‌ آزادی بودیم. با این وضعی که هواداران پرسپولیس در فوتبال به وجود آورده‌اند، بهتر است فوتبال را تعطیل کنید و تکلیف همه مشخص شود. نمی‌شود که هر هواداری که پا در ورزشگاه آزادی می‌گذارد، از پرسپولیسی‌ها فحش و ناسزا بشنود.

منبع: ورزش سه