تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

علیرضا بیرانوند: بازیکنان تراکتور باعث درگیری بودند

یک‌شنبه 06 بهمن 1398

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس معتقد است که بازیکنان تراکتور باعث درگیری‌ها بودند.

این برد را به همه هواداران و بازیکنان و کادرفنی تبریک می‌گویم. بازی خوبی بود و ۳ امتیاز شیرین را گرفتیم و انشالله بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

درگیری‌ها در این بازی زیاد بود

همه دیدند که بازیکنان ما با کسی درگیری نداشتند و فکر می‌کنم باعث این اتفاقات بازیکنان تراکتور بود که تمرکز خودشان را هم از دست دادند. ۹۰ دقیقه تمرکزم روی بازی بود و هواداران هم خیلی خوب از این بازی که در روز غیر تعطیل برگزار شد، استقبال کردند.

کارت زردی که دریافت کرد

کارت زرد من بی‌دلیل بود، تراکتور تعویض انجام می‌داد و من اجازه شروع بازی نداشتم و کارت زرد گرفتم و ۳ کارته شدم. تمام تمرکزمان روی بازی با صنعت نفت است. داور بیشتر بچه‌های ما را ۳ کارته کرد و کار ما سخت شد.

تیم جدیدش در بلژیک و همکاری مجددش با ویلموتس

باشگاه همه چیز را گفته و امشب اسم تیم مشخص می‌شود. تمام کار‌ها را برای انتقالم به بلژیک انجام شده و فقط امضای قرارداد من مانده است.

نه من این کار را نمی‌کنم، من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و با پرسپولیس قرارداد دارم و باشگاه باید طلب من را پرداخت کند. قرار است سال آینده به بلژیک بروم، ولی باشگاه بلژیکی قرار است مبلغ رضایت‌نامه من را پرداخت کند و فکر می‌کنم این پول کمک زیادی به پرسپولیس می‌کند.

این موضوع که گفتند روز پنجشنبه از بازیکنان این تیم خداحافظی کرده و قرار بوده

درست است، این اتفاق افتاده بود و بلیت پرواز من برای ساعت ۳ بامداد بود و با بچه‌ها هم خداحافظی کرده بودم، ولی رویم نمی‌شد به آقا یحیی بگویم این اتفاق افتاده است. فکر کردم و گفتم که نباید این اتفاق بیفتد. گل‌محمدی تنها مربی بود که من را به فوتبال ایران معرفی کرد و زمانی که به پرسپولیس آمد گفت من به خاطر چند بازیکن ملی‌پوش است که در پرسپولیس هستم، آقا یحیی خیلی دوست داشت بروم با او صحبت و از او خداحافظی کنم، ولی من دوست نداشتم که این کار را انجام دهم. آقا یحیی یکی از کسانی است که در زندگی ورزشی من نقش بسزایی دارد. آن بلیت لغو شد و کسی که قرار بود با من به بلژیک بیاید، جلوی خانه من حاضر بود، ولی خانه را ترک کرده بودم که این اتفاق نیفتد.

قولی که داده بود تا با پرسپولیس قهرمان آسیا نشود این تیم را ترک نمی‌کند

آن اتفاق که می‌افتد و شک نداشته باشید. اگر پرسپولیس به فینال آسیا برود شاید این کار را بکنم و با تیم بلژیکی صحبت کنم تا بتوانم به قولم عمل کنم. من به هواداران پرسپولیس گفتم که بعد از ۳ قهرمانی به قهرمانی چهارم هم نیاز داریم. بعد از جام جهانی خیلی دوست داشتم و دنبال این فرصت بودم که خودم را نشان بدهم و امیدوارم در بلژیک به رویا‌ها و آرزو‌هایی که داشتم برسم.

منبع: افکار نیوز