تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

باران کارت زرد در مهمترین بازی هفته

یک‌شنبه 06 بهمن 1398

مهمترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر یک بازی پربرخورد و خشن از آب در آمد به طوری که داور مسابقه به ۱۱ بازیکن دو تیم و یحیی گل‌محمدی کارت زرد نشان داده و سرمربی تراکتور را با کارت قرمز اخراج کرد.

محمدرضا اکبریان قضاوت سخت ترین دیدار هفته را به عهده داشت؛ مسابقه‌ای که از همان دقیقه اولش یک بازی خشن و پربرخورد بود که در نهایت با 12 کارت زرد و 1 کارت قرمز به پایان رسید. اولین اخطار بازی را داور مسابقه به مهدی تیکدری مدافع تراکتور داد. در همان شروع بازی یک پاس در عمق از شجاع خلیل زاده در گوشه سمت چپ به وحید امیری رسید و وینگر پرسپولیس با یک فرار قصد داشت به سمت دروازه تراکتور برود که تیکدری با خطا او را متوقف کرد . در این صحنه مدافع تراکتور پایش را بیش از اندازه بالا آورده و باعث شد امیری چند دقیقه‌ای را برای درمان به بیرون از زمین برود.

هفت دقیقه بعد مهدی ترابی این بار مرتکب خطا شد. او در میانه زمین با دست مانع از حرکت رضا اسدی‌هافبک تراکتور شد و داور مسابقه به او کارت زرد نشان داد. این کارت با اعتراض ترابی همراه بود.

در دقیقه 36 بازی شجاع خلیل زاده نیز از داور اخطار گرفت. او در کنار خط مرتکب خطا شد و اعتراضش به داور و درگیری با بازیکنان حریف برای او یک کارت زرد به همراه داشت.

در دقیقه ۴۵ بازی اعتراض یحیی گل محمدی سرمربی ‍پرسپولیس به دلیل اعتراض اولین کارت زردش به عنوان مربی این تیم دریافت کرد.

در دقیقه پایانی نیمه اول رضا اسدی‌هافبک تیم تراکتور روی صحنه برخورد اوساگوآنا و اشکان دژاگه به داور مسابقه اعتراض کرد که چرا خطای بازیکن پرسپولیس را نگرفته و اکبریان به‌هافبک تراکتور کارت زرد نشان داد. این اخطار با اعتراض شدید نیمکت تراکتور و ساکت الهامی سرمربی این تیم همراه بود و در نهایت داور بازی با کارت قرمز او را از روی نیمکت اخراج کرد.

نیمه دوم دو تیم بازی درگیرانه تر و فشرده تری را در زمین به نمایش گذاشتند تا تعداد کارت‌های زردی که داور استفاده می‌کند افزایش پیدا کند. کریستین اوساگوآنا مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در دقیقه 70 اولین کارت زرد نیمه دوم را گرفت. در این صحنه او بعد از دریبل رضا اسدی با دست او را متوقف کرد تا داور به او اخطار بدهد.

در دقیقه ۷۴ سیدجلال حسینی به خاطر اتلاف وقت بازی به محمدرضا اکبریان از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

علیرضا بیرانوند در دقیقه 76 به خاطر تاخیر در شروع بازی و علی علیپور در دقیقه 83 به دلیل خطا روی مدافع تراکتور اخطاری‌های بعدی پرسپولیس در نیمه دوم بودند.

در دقیقه 88 سعید مهری که در نیمه دوم برای تراکتور به زمین آمده بود از پشت روی پای احمدنوراللهی تکل زد و کارت زرد گرفت.

دو دقیقه بعد و در دقیقه 90 کمال کامیابی نیا پشت محوطه جریمه موقعیت تراکتور را گرفت تا محمدرضا اکبریان به او هم کارت زرد نشان بدهد.

آخرین اخطار بازی هم محمدرضا خانزاده بود که در دقیقه 92 بازی ، در حالی که بیرانوند توپ را گرفته بود با پا به او ضربه زد با کارت زرد جریمه شد.

بازی تیم‌های پرسپولیس و تراکتور با 53 خطا ، 12 کارت زرد و 1 کارت قرمز می‌تواند یکی از خشن ترین بازی‌های این فصل از رقابت‌های لیگ برتر لقب بگیرد.

منبع: ورزش سه