تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

امیری: یک‌ سوم از قراردادمان را هم نگرفته‌ایم/ بازی سنگینی با تراکتور داشتیم

یک‌شنبه 06 بهمن 1398

هافبک - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد با گذشت نیم‌فصل از مسابقات لیگ برتر هنوز بازیکنان پرسپولیس یک سوم قراردادشان را هم دریافت نکرده‌اند.

واقعاً در این برهه از زمان بازی برای دو تیم حساس بود، چون دو تیم به دنبال امتیاز بازی کامل بودند. جدال تراکتور و پرسپولیس هیچ‌وقت راحت نبوده است، چه از لحاظ امنیت و چه برای بازیکنان. خدا را شکر می‌کنم با تمام این شرایط سه امتیاز بازی را گرفتیم. با توجه به نتایج رقبا هم نیاز به سه امتیاز داشتیم.

بازی سنگینی بود و این نیست که داور فقط به ما کارت داده باشد، به آن‌ها (تراکتوری‌ها) هم کارت داد. نمی‌شود او را قضاوت کرد،‌ ولی بازی سنگینی بود.

درگیری هواداران دو تیم

به‌عنوان بخش کوچکی از ورزش کشور مطمئنم بازیکنان پرسپولیس و تراکتور راضی به این اتفاقات نیستند و دوست دارند فضا صمیمی و دوستانه باشد. نه اینکه خدای نا کرده اتفاقی باعث خونریزی هواداران شود. امیدوارم یک همتی شود از سوی هواداران و دوستی میان تماشاگران دو تیم ایجاد شود.

مشکلات مالی بازیکنان پرسپولیس

الان که تمام کشور از لحاظ اقتصادی مشکل دارد، ما هم این موضوع را درک می‌کنیم، اما ما هم ورزشکاریم تمام وجودمان را برای تیم‌مان می‌گذاریم، ولی قطعاً باشگاه هم تمام تلاشش را می‌کند. بعضی هواداران هم برای ورزشگاه آمدن سختی دارند و امیدوارم این مشکلات حل شود، چون در این مقطع از فصل ما به یک سوم از پرداختی قراردادمان هم نرسیدیم.

گفته می‌شود برخی از بازیکنان از جمله علی علیپور نسبت

هیچ‌کدام از بازیکنان خودشان را در این موضوع دخیل نمی‌دانند که اظهارنظر کند، چون بالاخره فوتبال است و تمام تیم‌ها به فکر تقویت تیم‌شان هستند و ما هم باید در آسیا و لیگ بازی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim