تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تراکتور آزمون سختی برای گل‌محمدی است

شنبه 05 بهمن 1398

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: دیدار با تراکتور، آزمون بسیار سختی برای یحیی و پرسپولیس است، ولی هواداران باید به او و بازیکنان تیم کمک کنند تا از این بازی با دست پر رد شود.

تقابل ## پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر

این بازی می‌تواند بعد از مدت‌ها، تنور لیگ را داغ کند. تراکتور یکی از بهترین تیم‌های ایران به شمار می‌رود که قبل از نیم فصل در چند بازی پشت سر هم به پیروزی رسید و دوباره مدعی قهرمانی شد. پرسپولیس هم تکلیفش روشن است و می‌تواند به صدرنشینی خود ادامه بدهد.

بیشتر بخوانید:

خداحافظی یک داور در بازی پرسپولیس-تراکتور

در دوران تعطیلی نیم فصل، هواداران پرسپولیس اتفاقات زیادی را تجربه کردند. گابریل کالدرون رفت و حالا یحیی گل‌محمدی کار بسیار سختی در ادامه فصل دارد، زیرا باید شرایط را طوری پیش ببرد که هم پرسپولیس مدعی قهرمانی باقی بماند و هم حاشیه‌ای به تیم وارد نشود. البته برنامه بازی‌های پرسپولیس در همین ابتدای کار یحیی هم نشان می‌دهد رقابت‌های بسیار سختی پیش‌روی او قرار گرفته که هر کدامش می‌تواند سرنوشت پرسپولیس را تغییر بدهد.

با این حال فکر می‌کنم گل‌محمدی یکی از مربیان باهوش فوتبال ایران به شمار می‌رود و توانایی عبور از این بازی‌های سخت را دارد. به خصوص دیدار با تراکتور، آزمون بسیار سختی برای یحیی و پرسپولیس است، ولی هواداران باید به او و بازیکنان تیم کمک کنند تا از این بازی با دست پر رد شود. اگر پرسپولیس مقابل تراکتور به برتری برسد، راه برای ادامه موفقیت‌هایش هموار می‌شود و روزهای خوبی برای این تیم رقم می‌خورد، زیرا انگیزه‌ها افزایش پیدا کرده و حمایت‌ها بیشتر می‌شود.

در حال حاضر مهم‌ترین نقش برعهده بازیکنان و هواداران است. اگر بازیکنان پرسپولیس بتوانند به خوبی تفکرات کادرفنی را در زمین پیاده کنند و طرفداران پرسپولیس هم حامی واقعی این تیم در فضای مجازی و روی سکوها باشند، من شک ندارم گل‌محمدی در این تیم موفق می‌شود و قهرمانی ۳ فصل گذشته را تکرار می‌کند.

منبع: مشرق نیوز