تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

برگزاری جلسه مشترک کانون‌ هواداران پرسپولیس و تراکتور

شنبه 05 بهمن 1398

جلسه مسئولان فرهنگی و کانون‌های هواداری دو باشگاه پرسپولیس و تراکتور تبریز در سازمان لیگ برگزار شد.

جلسه مشترک مسئولان فرهنگی و کانون‌های هواداری دو باشگاه پرسپولیس و تراکتور تبریز به میزبانی سازمان لیگ امروز (شنبه) در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

در این نشست، حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، علی خاکی‌زاد دبیر هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی، محمد نصیری معاون فرهنگی باشگاه تراکتور، رضا شاهانی و سعید طاهری از کانون هواداران پرسپولیس، حامد طلوعی، اسفندیار عرفان، اکبر فرهمند، سعید قربان‌زاده، محمد حسینی، اسماعیل قلیچ‌خانی از کانون هواداران تراکتور، علی احمدی، جبرئیل غنی و وحید رسول‌زاده و محمد ملا زینل مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال و رضا چگینی حضور داشتند.

حمله به پایگاه آمریکایی عین السد در عراق در واقع نمایش قدرت و اقتدار ایران اسلامی بود. فردا هم یک مسابقه مهم در لیگ برتر داریم که می‌توانیم با نمایش فرهنگ والای ایرانی و اسلامی بار دیگر اقتدار و امنیت کشورمان را برای قاره آسیا به نمایش بگذاریم. بسیاری از هواداران پرسپولیس نیز آذری زبان هستند و همه متعلق به این کشور هستیم.

بازی در ایام فاطمیه برگزار می‌شود و قطعاً هواداران دو تیم حرمت این روزهای عزیز و شهادت حضرت زهرا (س) را نگه می‌دارند و شهادت سپهبد سلیمانی را هم گرامی خواهند داشت. برگزاری چنین نشست‌هایی تا 70 درصد مشکلات روی سکوهای مسابقه فردا را می‌تواند کاهش بدهد. البته باید یادآوری کنم که برخی مطالب در فضای مجازی منتشر می‌شود که هیچ ارتباطی به باشگاه تراکتور تبریز و هواداران پرشور این باشگاه ندارد.

اگر سهم بیشتری به تماشاگران تراکتور داده می‌شد، قطعاً بهتر می‌شد. اگر 20 درصد از سهم سکوهای ورزشگاه به ما اختصاص داده می‌شد، خیلی خوب می‌شد.

قرار گرفتن کانون هواداران باشگاه‌ها زیر نظر معاونت‌های فرهنگی اقدام مناسب و پسندیده سازمان لیگ بود، اما بهتر است که برای بخش فرهنگی باشگاه‌ها و کانون‌های هواداری بودجه الزام‌آوری تعیین شود. باشگاه‌هایی که 50 تا 100 میلیارد تومان هزینه برای یک فصل متحمل می‌شوند، بهتر است که دو تا سه میلیارد تومان هم بودجه برای کارهای فرهنگی در طول فصل اختصاص بدهند. در ادامه نشست نیز، سرمشوقین دو باشگاه راهکارهایی را برای برگزاری یک مسابقه خوب در ورزشگاه آزادی در بازی فردا را ارائه و پیشنهادهای عملیاتی خود را مطرح کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim