تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

الهامی: معجزه در فوتبال وجود ندارد

شنبه 05 بهمن 1398

سرمربی تراکتور در آستانه دیدار با پرسپولیس در استادیوم آزادی با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط تیمش پرداخت.

ساکت الهامی، سرمربی تراکتور که در هفته‌های پایانی لیگ جانشین مصطفی دنیزلی شد و توانست نتایج خوبی را با سرخ‌های تبریزی کسب کند، اکنون در جدالی سخت برابر پرسپولیس قرار گرفته و این در حالیست که از آمادگی بالای شاگردانش برای این دیدار می‌گوید.

خوشحالم از اینکه در نیم فصل دوم با یک دربی پیشواز داریم. شناخت کامل و کافی از پرسپولیس داریم. امیدوارم در این دیدار تماشاگرپسند و جذاب را شاهد باشیم و تیمی که شایسته است به پیروزی برسد.

آمادگی تیمش و امیدواری برای پیروزی

ما اردوی خوبی در ترکیه برگزار کردیم. فکر کنم تنها تیمی که از ایران توانست خارج شود و اردو برگزار کند تراکتور بوده. در این اردو به شرایط خوبی رسیدیم. امیدوارم یک بازی تماشاگرپسند که لایق هوادار باشند انجام باشد. پرسپولیس تیم گردن کلفتی است اما ما تراکتور هستیم و کاملا آماده هستیم و جای هیچ ریسکی با توجه به امتیازاتی که در نیم فصل از دست دادیم، نداریم.

برای نیم فصل دوم 14 فینال پیش رو داریم. امتیاز گرفتن کاملا سخت است ولی ما باید شرایط تیم خودمان را بسنجیم و رفته رفته تلاش کنیم. 8 هفته پایانی تیم‌ها برای قهرمانی می‌جنگند و البته اکنون برابر پرسپولیس دیدار سختی پیش رو داریم.

عملکردش در نیم فصل بر پایه تجربه بوده یا معجزه

معجزه در فوتبال وجود نداردو هر کس بیشتر زحمت بکشد خوش شانس و موفق تر است. بچه‌های تراکتور پتانسیل خوبی دارند. من روز اول که آمدم می‌خواستم کمک کنم اما بعد دیدم که آنها به من کمک کردند. تمام سعی ام این است که خادم تراکتور باشم و پرشورها از من راضی باشند و تیمی داشته باشیم که لایق تبریز باشد.

عملکرد تیمش در نقل و انتقالات

بازیکنانی که رفتند ناخواسته بود. سیداحمد موسوی هم می‌خواست جایی برود که بازی کند. بازیکنانی که گرفتیم بر پایه نیاز تیم بود. فخرالدینی، یک دفاع برزیلی که هنوز به توافق لازم نرسیدیم.

نقش یک مدیربرنامه در تراکتور

نمی خواهم درباره این مساله حرف بزنم. باید از مالک باشگاه بپرسید که از عملکردش راضی هستند. نقل و انتقالات خوبی بوده و باب کادرفنی بوده و ایشان از ابتدای فصل در کنار تیم بودند و عملکرد خوبی داشتند.

منبع: ورزش سه