تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تبریز در نقطه جوش استارت می‌زند!

جمعه 04 بهمن 1398

در اولین گام شروع لیگ بعد از تطیلات تبریز میزبان سپاهان خواهد بود و تراکتور میهمان استادیم آزادی و این یعنی استارت در نقطه جوش!

لیگ برتر فوتبال ایران بعد از یک ماه استراحت از روز شنبه کار خود را استارت خواهد زد و نمایندگان تبریز کار سختی را در همان ابتدای کار خواهند داشت. در روز اول مسابقات ماشین سازی در تبریز میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود و تراکتور نیز روز یکشنبه میهمان پرسپولیس در استادیوم آزادی خواهد بود .

کار از روز شنبه و با دیدار ماشین سازی تبریز و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در استادیوم شهید سپهبد قاسم سلیمانی آغاز خواهد شد.

در دیدار رفت دوتیم ماشین سازان برغم بازی خوبی که داشتند بازنده به تبریز بازگشتند و حالا با سرمربی و سیمای جدید آماده نمایش در ورزشگاه اختصاصی خود هستند. شیخ لاری در اولین گام رسمی خود برای سبزهای تبریز کار دشواری دارد و انتظار از او این است که سپاهان را در تبریز متوقف کند .

روز دوم مسابقات تراکتور میهمان پرسپولیس در استادیوم آزادی خواهد بود. دیداری که به خودی خود از حساسیت بالایی برخوردار است .

ساکت الهامی اولین دیدار رسمی خود را تحت عنوان سرمربی بدون پسوند موقت روی نیمکت تراکتور خواهد نشست و در مقابل یحیی گل محمدی نیز اولین دیدار رسمی خود روی نیمکت پرسپولیس را پشت سر خواهد گذشت که همین کلمه اولین به‌خودی خود از ویژگی‌های این بازی است بخصوص که این دو مربی فصل پیش در پدیده زوج موفقیت تیم مشهدی بودند.

یحیی یک تجربه تلخ را در تبریز دارد. گل محمدی سرمربی تیمی شده بود که از نقل و انتقالات محروم بود و چاره‌ای جز کار با تراکتوری‌های امید نداشت ولی با این حال او سوای نتایج، نتوانست ارتباط خوبی با تی تی‌ها برقرار کند و همین موضوع باعث جدایی او شد.

تقابل بعدی میتواند تقابل تی تی‌ها با تیفوسی‌های پرسپولیس در استادیوم آزادی باشد. دعوای 90 و 10 درصد توسط تهرانی‌ها آغاز می‌شود و در نهایت به خواسته 70 و 30 درصدی تراکتوری‌ها ختم می‌شود. کل کل‌های متعصب‌های دو تیم هیجان را در این دیدار به بالاترین نقطه خواهد رساند.

ماشین – سپاهان و پرسپولیس – تراکتور نقطه جوشی برای آغاز دوباره لیگ برتر است و پیش بینی اینکه هر دو استادیوم پر از تماشاگر شود دور از ذهن نیست.

منبع: ورزش سه