تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

نبرد انتقامی برای یحیی و پرسپولیس فرا رسید!

پنج‌شنبه 03 بهمن 1398

تیم پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور خواهد رفت که یحیی گل محمدی امیدوار است انتقام شکست در بازی رفت را از دستیار سابق خود بگیرد.

لیگ ایران در آغاز نیم فصل دوم با دیدار پرسپولیس - تراکتور، پرهیجان آغاز خواهد شد. این دو تیم مدعی که همواره تقابل‌های جذابی را با یکدیگر داشته‌اند اما این بار با دو مربی داخلی در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت و همین موضوع جذابیت‌های جالبی را به این بازی بخشیده است.

ساکت الهامی که تا سال پیش، دستیار یحیی گل‌محمدی بود، در آخرین بازی‌های نیم فصل هدایت تیم سرخپوش تبریزی را برعهده گرفت و موفق شد نتایج خوبی را با این تیم رقم بزند. عملکرد ساکت در جمع تی تی‌ها به قدری خوب بود که رضایت مدیران جلب شده و عنوان او از مربی موقت به سرمربی دائمی تغییر پیدا کند.

نکته جالب این که شاگردان ساکت الهامی در آخرین بازی نیم فصل تیم یحیی گل محمدی را شکست دادند تا اکنون یحیی با تیمی دیگر یعنی پرسپولیس به دنبال انتقام آن مسابقه باشد. همچنین گل محمدی باتوجه به اخراج خود از تراکتور در لیگ هفدهم، انگیزه‌های شخصی خاصی برای این بازی دارد.

این در حالی است که هر دو تیم پرسپولیس و تراکتور در بازی نیم فصل اول مربیانی خارجی را روی نیمکت داشتند اما مصطفی دنیزلی و گابریل کالدرون به دلایلی متفاوت از جمع تیم‌های قرمزپوش ایران جدا شدند. در تقابل این دو مربی خارجی تراکتور با گل احسان حاج صفی پرسپولیس را شکست داد تا پس از 5 سال موفق به پیروزی شود.

گل محمدی همچنین در لیگ دوازدهم مقابل تراکتور شکست تلخی را تجربه کرد. پرسپولیس با او در آخرین هفته از لیگ دوازدهم با نتیجه 3-1 در ورزشگاه یادگار امام باخت و حالا شاید زمانی برای انتقام این نتایج باشند.

منبع: ورزش سه