تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

دیلی میل؛ قرارداد شش ماهه استوکس با پرسپولیس

شنبه 28 دی 1398

رسانه معتبر انگلیسی با اشاره به پیش قرارداد شش ماهه امضا شده ستاره ایرلندی با باشگاه پرسپولیس از ثبت رکوردی جدید توسط این بازیکن خبر داد.

دقیقا از یک هفته قبل بود که گمانه زنی‌ها در خصوص پیوستن آنتونی استوکس ستاره فصل گذشته تراکتور به پرسپولیس ایران توجه تمامی اهالی فوتبال و رسانه‌ها را به خود جلب کرد. این خبر اما حالا وارد فاز جدی تر شده است تا جایی که dailymail انگلیس در خبری از امضای پیش قرارداد شش ماهه میان این بازیکن با باشگاه مطرح ایرانی خبر داد.

به نوشته dailymail نماینده‌های بازیکن ایرلندی و باشگاه پرسپولیس برای حضور شش ماهه استوکس در تهران به توافق رسیدند و به همین خاطر پیش قراردادی امضا شد تا آنتونی با این قرارداد بعد از ترک اسکاتلند در سال 2018 پیراهن پنجمین باشگاه خود را به تن کرده و رکوردی عجیب از خود برجا بگذارد.

در گزارش dailymail آمده است:«آنتونی استوکس مهاجم 31 ساله ایرلندی قرار است برای شش ماه پیراهن پرسپولیس در تهران را بر تن کند. او که اوایل نوامبر 2019 بعد از یک بار گلزنی در شش بازی برای آدانااسپور قراردادش را فسخ کرد حالا در پنجمین تغییر تیم بعد از ترک اسکاتلند در سال 2018 قرار است برای مدافع عنوان قهرمانی ایران به میدان برود».

به نوشته دیلی میل استوکس در این دو سال یک بار برای تراکتور، یک بار برای باشگاهی یونانی، یک بار در ایرلند ، یک بار در ترکیه و حالا برای پرسپولیس ایران به میدان خواهد رفت. او که متولد شهر دوبلین است بعد از رشد در آکادمی آرسنال کار خود را با شل بورن در ایرلند آغاز کرد و حالا در 31 سالگی پیراهن یکی از بزرگ ترین باشگاه‌های ایران و آسیا را برتن خواهد داشت.

منبع: ورزش سه