تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

هشدار تراکتور به پرسپولیس درباره استوکس

چهارشنبه 25 دی 1398

سهرابی درباره احتمال حضور آنتونی استوکس بازیکن پیشین این تیم در پرسپولیس تاکید کرد: هرچیزی که لازم بود را درباره جذب این بازیکن به باشگاه پرسپولیس گفتیم و هشدار لازم را دادیم.

آخرین شرایط تیم فوتبال تراکتور

خوشبختانه تیم ما با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان در چهار بازی آخر لیگ موفق به پیروزی شد. در تعطیلات نیم‌فصل هم در جهت تقویت تیم و افزایش آمادگی جسمانی و هماهنگی بیشتر قدم برداشتیم تا کادر فنی بتواند تفکرش را در تیم پیاده کند. ان شاءالله این موفقیت‌ها در نیم فصل دوم هم ادامه‌دار شود.

هواداران انگیزه ما را دو چندان می‌کنند

پر شدن ورزشگاه یادگار امام تبریز در بازی‌های خانگی برایمان یک افتخار است. خوشحالیم که هواداران خوب و پرشوری داریم که با حضورشان در ورزشگاه و حمایت از تیم انگیزه موفقیت در بازیکنان را دوچندان می‌کنند.

یک بازیکن خارجی می‌گیریم

احتمال جذب بازیکن جدید

ما چند بازیکن را از لیست اضافه کردیم و یکی، دو نفر جدید هم گرفتیم. احتمالا از سهمیه آزاد هم استفاده می‌کنیم و یک بازیکن خارجی می‌گیریم.

برای فورچونه اقدام قانونی انجام دادیم

آخرین وضعیت مازولا و کوین فورچونه دو بازیکن خارجی این تیم

مازولا درخواست فسخ قرارداد را به باشگاه داده است و اعلام کرده با توجه به مشکلات نمی تواند در تراکتور بماند. فورچونه هم به کشورش رفته و بر نگشته است. در قبال این بازیکن اقدام قانونی انجام داده‌ایم.

شکایت از فورچونه در اولویت ما نیست

درخواست کوین فورچونه برای فسخ قرارداد با تراکتور

او شرایطش را به ما اعلام کرده است. بخش حقوقی باشگاه بررسی می‌کند. ما هم شرایط خودمان را داریم. اولویتمان توافق با بازیکن است ولی گام بعدی می‌تواند شکایت از او باشد.

برای فورچونه و مازولا بهترین تصمیم را می‌گیریم

خیر، او نمی تواند یکطرفه فسخ کند و باید در تمرین حاضر شود. او فعلا درخواست جدایی داده و ما هم گفتیم که بررسی کنند. هم در بحث مازولا و هم در بحث فورچونه قطعا منافع باشگاه را در نظر گرفته و بهترین تصمیم را می‌گیریم.

جذب سوزوکی صحت ندارد

جدایی سوگیتا بازیکن ژاپنی و مطرح شدن پیشنهاد ۵ میلیون یورویی تراکتور

خیر چنین خبری را تایید نمی‌کنم.

هشدار لازم درباره استوکس را به پرسپولیس دادیم

استوکس قراردادش را با تراکتور به صورت غیر قانونی و یکطرفه فسخ کرد. ما هنوز شکایت از این بازیکن را در فیفا داریم. ما به پرسپولیسی‌ها این مطلب را گفتیم که بعدا نگویند چرا سکوت کردیم.

مکاتباتمان را به فدراسیون و پرسپولیس دادیم

خیر تماسی نبوده است ولی ما مکاتباتمان را هم به فدراسیون فوتبال و هم به باشگاه پرسپولیس فرستادیم تا مراقب باشند و از نظر مالی و بازیکنی متضرر نشوند.

پرونده استوکس در فیفا باز است

استوکس سال گذشته در تیم ترکیه‌ای بازی کرده است

تا جایی که می‌دانیم استوکس آنجا هم بازی نکرد و از آن تیم جدا شد. پرونده استوکس در فیفا است و اگر رای صادر شود و باشگاهی از او استفاده کند، متضرر می‌شود.

ساکت الهامی به کارش در تراکتور ادامه می‌دهد

ساکت الهامی سرمربی تیم است و به کارش ادامه می‌دهد. او نتایج خوبی گرفته است ولی کدام باشگاه است که ماندن سرمربی اش را تضمین کند؟! همین باشگاه پرسپولیس را مثال می‌زنم. آیا شما می‌توانید تضمین بدهید که سرمربی‌اش تا پایان فصل بماند؟

با هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده‌ایم

ما با هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده‌ایم. وقتی الهامی با تراکتور نتایج خوبی گرفته است چرا باید او را تغییر دهیم؟ ان شاءالله الهامی می‌ماند و با حمایت هواداران و مالک و زحمات بازیکنان به موفقیتش ادامه می‌دهد.

منبع: افکار نیوز