تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

پایان نقل‌ و انتقالات زمستانی در ساعت ۲۳:۵۹ امشب/ ادامه محرومیت هفت تیم!

دوشنبه 23 دی 1398

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ از پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ساعت ۲۳:۵۹ امشب (دوشنبه) خبر داد و گفت که این زمان برای هیچ تیم از جمله تیم‌های محروم تمدید نخواهد شد.

پنجره نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال ایران ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه امشب بسته خواهد شد و از این پس تیم‌ها قادر به ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود در سامانه TMS نخواهند بود.

محرومیت برخی از تیم‌های لیگ برتری از ثبت قرارداد بازیکنان خود و وضعیت این تیم‌ها در فاصله چندین ساعت تا پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی

در حال حاضر تیم‌های تراکتور، استقلال، پارس‌جنوبی، پرسپولیس، نساجی، صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران اقدامی برای گرفتن مجوز محرومیت نداشتن از نقل و انتقالات نداشته‌اند و فقط شاهین شهرداری بوشهر توانسته این مجوز را اخذ کند.

وضعیت سایر تیم‌های لیگ برتری

تیم‌های سپاهان، ذوب آهن، پیکان و گل‌گهر سیرجان به همراه شاهین بوشهر مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود نداشته‌اند.

تیم‌های محروم تا پایان امشب می‌توانند برای رفع مشکل محرومیت خود تلاش و قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کنند. از روز سه‌شنبه فقط قرارداد بازیکنانی ثبت می‌شود که مشمول سهمیه آزاد فیفا شوند و از طرفی ظرفیت تیم‌ها برای ثبت قرارداد بازیکنان تکمیل نشده باشد.

اگر فهرست بازیکنان تیم‌ها جای خالی داشته باشد و تیم موردنظر از ابتدای فصل جاری تا آن لحظه از سه سهمیه آزاد فیفا استفاده نکرده باشد، می‌توان قرارداد بازیکنان را به این عنوان ثبت کرد.

با این حساب، تیم‌های محروم از فصل نقل و انتقالات که تاکنون برای پرداخت تعهدات مالی خود از طریق کمیته تعیین وضعیت اقدام نکرده‌اند، می‌توانند بعد از اتمام فصل نقل و انتقالات نیز تا سقف سه بازیکن اقدام به ثبت قرارداد کنند.

منبع: ایسنا