تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

سلیمی: بزرگان تراکتور از نظر اخلاقی بی نظیرند

دوشنبه 23 دی 1398

مدافع تراکتور می‌گوید اردوی ترکیه به آینده این تیم کمک زیادی انجام می‌دهد.

اعضای تیم تراکتور چند روزی است در کشور ترکیه حضور یافتند و اردوی تدارکاتی خود در نیم فصل را برپا کرده‌اند. آنها در این اردو از نظر بدنی و جسمانی آماده حضور در مسابقات می‌شوند.

آخرین وضعیت این تیم

با برنامه‌ریزی دقیقی که داشتیم، پس از یک استراحت مناسب، تمریناتمان را در تبریز آغاز کردیم و بلافاصله به اردوی ترکیه آمدیم تا برنامه‌های تمرینی را در شهر آنتالیا پیگیری کنیم.شرایط اردوی آنتالیا از نظر سازماندهی کمپ و برنامه‌های تمرینی بسیار خوب است و فشاری که قرار بود در دوران بدنسازی تحمل کنیم را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم با برگزاری چند بازی تدارکاتی، به شرایط بهتری برسیم.

از نظر تاکتیکی، نسبت به اردوی ارضروم پیشرفت زیادی کرده‌ایم و با کادر مجربی که همراه آقای الهامی کار می‌کنند، مخصوصا دکتر جودکی، مربی بدنساز تیم، تک تک بازیکنان این تفاوت را حس می‌کنند و نسبت به ابتدای فصل پیشرفتمان محسوس است.

کار کردن با ساکت الهامی

آقای الهامی سابقه بسیار خوبی در لیگ برتر دارد و از شناخت خوبی نسبت به تیم‌های ایرانی برخوردار است که این موضوع حلقه مفقوده تیم ما در سال‌های گذشته بود. از طرف دیگر، رابطه خوبی بین سرمربی و بازیکنان وجود دارد و بازیکنان نیز تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.

شرایط تمرینی تیم در اردو

با توجه به این که باید در اردوی نیم‌فصل، پیشرفت خوبی بکنیم، کادر فنی تصمیم گرفته‌اند که هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین کنیم و برنامه‌ریزی به گونه‌ای است که هم می‌توانیم خوب استراحت کنیم و هم به کارهای تمرینی بپردازیم.

امیدوارم از همان بازی اول بعد از تعطیلات نیم فصل، بتوانیم بازی‌های زیبایی انجام دهیم و امتیازات خوبی جمع کنیم. امسال بازیکنان بی‌نظیری در تراکتور حضور دارند و فکر نمی‌کنم تیمی در لیگ برتر باشد که بازیکنانش در این حد رابطه صمیمی باهم داشته باشند. بزرگان ما از نظر اخلاقی بی‌نظیرند و در کنار آن، نفرات جوان بسیار خوبی داریم که امیدوارم بتوانیم در کنار هم نتایج خوبی کسب کنیم.

منبع: ورزش سه