تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

استوکس، تنها علامت سوال باقی مانده پرسپولیس

دوشنبه 23 دی 1398

مهاجم ایرلندی سابق تیم تراکتور، تنها بازیکنی است که ممکن است برای نیم فصل دوم راهی پرسپولیس شود.

باشگاه پرسپولیس تعطیلات نیم فصل را با شرایط عجیب و دشواری سپری کرده است. مهم ترین اتفاق این باشگاه، جدایی گابریل کالدرون بود که دیروز قطعی شد و این سرمربی به کار خود در پرسپولیس پایان داد.

در زمینه نقل و انتقالات بازیکنان هم فعالیت سرخ‌ها خیلی دیر آغاز شد و امروز صبح کریستین اوساگوانا به عنوان اولین خرید نیم فصل، راهی پرسپولیس شد.

اما این احتمالا پایان کار پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات زمستانی نیست. آنها به دنبال جذب یک مهاجم دیگر نیز هستند. آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی که فصل گذشته با سروصدای زیاد راهی تراکتور شد و یکی از بهترین خارجی‌های لیگ بود، هم اکنون مورد توجه مسئولان پرسپولیس قرار دارد و یحیی گل محمدی هم روی او نظر مثبتی داشته است.

به همین دلیل مذاکرات پرسپولیس با استوکس انجام می‌شود و او هدف بعدی سرخ‌ها در نقل و انتقالات است. گفته می‌شود به جز استوکس، بازیکن دیگری مد نظر پرسپولیس قرار ندارد و پرونده نقل و انتقالات این تیم با معلوم شدن تکلیف آنتونی استوکس، بسته خواهد شد.

این در حالی است که سرخ‌های پایتخت به جذب بازیکنان داخلی مثل آل کثیر و مغانلو نیز علاقه نشان داده بودند، اما عدم صدور رضایتنامه از سمت دیگر باشگاه‌ها، پرسپولیسی شدن این بازیکنان را منتفی کرد.

منبع: ورزش سه