تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان در آستانه بازگشت به لیگ برتر

یک‌شنبه 22 دی 1398

دروازه بان خبرساز فوتبال ایران به احتمال فراوان در یک تیم لیگ برتری توپ خواهد زد.

محسن فروزان بعد از اتفاقی که سال گذشته در تراکتور تجربه کرد، روزهای عجیبی را پشت سر گذاشته است. او بعد از گل‌های بدی که مقابل سپیدرود در هفته بیست و پنجم لیگ پارسال دریافت کرد، مورد هجمه‌های شدیدی قرار گرفت و بعد پرونده اش به کمیته اخلاق رفت تا مورد بررسی قرار بگیرد.

با گذشت ماه‌ها از آن ماجرا اما هنوز مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق هیچ واکنشی به پرونده فروزان نداشتند و حتی حکم پرونده او را نیز صادر نکردند. در چنین شرایطی این دروازه بان باتجربه بلاتکلیف مانده و مشخص نیست چه آینده‌ای در انتظارش باشد.

فروزان که امسال با چند تیم لیگ برتری تمریناتش را دنبال کرده تا از شرایط جسمانی دور نشود، حالا گفته می‌شود با یکی از تیم‌های لیگ برتری به توافق رسیده است. تیم مورد توافق فروزان یکی از تیم‌هایی است که از سوی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته شده است. در صورتی که این باشگاه بتواند با پرداخت بدهی‌های خود این پنجره را باز کند، فروزان یکی از بازیکنانی است که قراردادش را رسمی می‌کند.

با این تفاسیر و به احتمال فراوان باید شاهد بازگشت فروزان به لیگ برتر باشیم. اتفاقی که می‌تواند به این دروازه بان کمک کند تا بار دیگر به روزهای خوب خودش برگردد. باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می‌دهد.

منبع: ورزش سه