تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

فخرالدینی: تصمیم درستی گرفتم، چون در ذوب‌آهن آرامش نداشتم/ به تراکتور آمدم تا جام بگیرم

یک‌شنبه 22 دی 1398

میلاد فخرالدینی مدافع پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تاکید کرد که جدایی‌اش از این تیم تصمیم درستی بوده است.

جدایی از ذوب‌آهن

شرایط خوب نبود و دیگر در این تیم آرامش نداشتم. وقتی فوتبالیست آرامش نداشته باشد باید تصمیم دیگری بگیرد و من هم در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم. از زمانی که سعید آذری از ذوب‌آهن رفت مشکلات این تیم شروع شد، ما حتی در مسائل ابتدایی از جمله گرفتن هتل، پرواز، تهیه لباس و … به مشکل خورده بودیم و شرایط طوری بود که در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم.

550 میلیون از باشگاه طلب داشتم که این طلب را بخشیدم، البته با این شرایط هم به من رضایت نمی‌دادند ولی در نهایت صحبت کردم و جدایی‌ام قطعی شد. من تصمیم درستی گرفتم و این یکی از تصمیم‌های خوب فوتبالی‌ام بود. من در ذوب‌آهن خیلی راحت بودم و آرامش داشتم، در ضمن مردم اصفهان و هواداران ذوب‌آهن هم همیشه به من لطف داشتند که باید از آنها تشکر کنم. آنها گردن من حق دارند ولی دیگر مجبور به جدایی شدم.

نظرش عملکرد مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن چیست

من نظری ندارم و حساب و کتابی هم با ایشان ندارم. وقتی لیگ امسال شروع شد، در روزی که با سایپا بازی داشتیم سعید آذری را برکنار کردند، مدیری که عملکرد بسیار خوبی داشت و با بچه‌ها مثل یک برادر رفتار می‌کرد. با این شرایط تیم ما بازی 2 بر صفر برده را با شکست عوض کرد و طبیعی بود که این اتفاق در عملکرد بازیکنان تاثیر منفی بگذارد.

تراکتور تیم بزرگی است و خیلی از بازیکنان آرزو دارند که در این تیم فوتبال بازی کنند. خوشحالم که دوباره به تراکتور برگشتم. من به اینجا آمدم تا جام قهرمانی در لیگ برتر را بگیرم و امیدوارم روزهای خوبی در این تیم داشته باشم. تراکتور تیم خوبی است و قطعا امسال با حمایت هوادارانش می‌تواند شانس خوبی برای قهرمانی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم - Tasnim