تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

به تراکتور رفتم تا به تیم ملی برگردم/کل پولم را به ذوب آهن بخشیدم

جمعه 20 دی 1398

بازیکن تیم فوتبال تراکتور تبریز ضمن اعلام دلایل پیوستنش به این تیم، از شرایط باشگاه سابقش انتقاد کرد و گفت: مدیران ذوب آهن از فوتبال سر در نمی‌آوردند.

بعد از جدایی از ذوب آهن چهار، پنج پیشنهاد خیلی خوب داشتم ولی تصمیم گرفتم به تراکتور بروم. تراکتور تیم بزرگی است که خاطرات خوبی از آن دارم. می‌خواهم این خاطرات خوب را در تراکتور تکرار کنم. دلیل دیگر این انتخابم این بود که برای زندگی در تبریز خیلی راحت هستم. امیدوارم بتوانم دومین قهرمانی را با تراکتور تکرار کنم.

مشکلات باشگاه ذوب آهن

متاسفانه ذوب آهن بعد از رفتن سعید آذری (مدیرعامل سابق باشگاه) شرایط بدی داشت و اوضاع بر وفق مراد نبود. ما برای کوچکترین چیزها هم مشکل داشتیم. مسئولانی به باشگاه آمدند که به فکر نبودند. اگر از ذوب آهن جدا شدم، برای خودم خوب بود و خدا را شکر که این اتفاق افتاد.

مشکلات در ذوب آهن بعد از رفتن سعید آذری شروع شد. آذری مدیر کاربلد و قوی بود. تا وقتی که آذری بود، بازیکنان مشکلی نداشتند. باید از همینجا از آذری تشکر کنم که اینقدر با جان و دل برای باشگاه کار می‌کرد.

ذوب آهن تیم خیلی خوبی است و مهره‌های بزرگی دارد ولی از همان ابتدای فصل با برکناری آذری، شیطنت‌ها شروع شد. کسانی به باشگاه آمدند و مدیر شدند که ورزشی نبودند و سر از فوتبال در نمی آوردند. البته باید بگویم ارتباط خوبی با هواداران و بازیکنان ذوب آهن دارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

خیر؛ من تمام پولم را بخشیدم و این فصل هیچ چیزی نگرفتم. با خودم حساب و کتاب کردم و دیدم وقتی در تیمی هستم که ناراحتم، حتی پول هم به دردم نمی خورد. بازیکن باید جایی باشد که بازی کند. می‌خواهم در تراکتور بازی کنم و مجدداً به تیم ملی دعوت شوم.

آیا از علیرضا منصوریان سرمربی سابق ذوب آهن

خیر؛ چرا باید دلخور باشم؟ من دو بازی روی نیمکت بودم. علی آقا گردن ما حق دارد و در آن دو مسابقه هم به خاطر تغییر سیستم نیمکت نشین شدم.

منبع: خبرگزاری مهر