تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

یورش عصرگاهی گل‌گهر به بازار نقل و انتقالات

سه‌شنبه 17 دی 1398

باشگاه گل‌گهر سیرجان سه خرید لیگ برتری انجام داد و یک بازیکن لیگ یکی به خدمت گرفت.

تیم گل‌گهر که در دور رفت و نخستین سال حضور در لیگ برتر نتوانسته بود نتایج خوبی کسب کند، برنامه‌ریزی جدی برای تقویت تیم خود در نیم‌فصل طراحی کرد و از امروز با خریدهایی که انجام داد، رسما وارد بازار نقل و انتقالات زمستانی شد.

این باشگاه که ساعاتی قبل احمدرضا زنده‌روح، بهترین گلزن ماشین‌سازی را به خدمت گرفته بود، اکنون با سید احمد موسوی مدافع راست تراکتور، یونس شاکری مهاجم بلندقامت شهرخودرو، رضا علیاری مدافع نساجی مازندران و میلاد کمندانی‌هافبک ملوان انزلی قرارداد امضاء کرد.

یونس شاکری که در دور رفت تقریبا در نیمی از بازی‌ها در ترکیب شهرخودرو بود و در سایر مسابقات بیشتر به‌عنوان یار جانشین به میدان می‌رفت، توانست 3 گل در نیم‌فصل اول به ثمر رساند و بهترین گلزن تیمش باشد که اکنون با انتقالی دائمی راهی گل‌گهر سیرجان شده است.

سید احمد موسوی، مدافع راست سرعتی تراکتور نیز که سال گذشته عملکرد خوبی در ماشین‌سازی تبریز داشت ولی در نیم‌فصل اول نتوانست فرصت چندانی برای بازی در باشگاه جدیدش را به دست بیاورد و در 6 مسابقه برای این تیم به میدان رفته بود، دیگر خرید عصرگاهی گل‌گهر سیرجان است تا این تیم را تقویت کند.

همچنین رضا علیاری که توانایی بازی در پست دفاع میانی و چپ را دارد و علاوه بر سابقه بازی در نفت تهران، در دو فصل گذشته در سایپا حضور داشت، در دور رفت برای نساجی مازندران به میدان رفت ولی در نهایت به دلیل مشکلات مالی این باشگاه و عدم پرداخت مطالبات‌اش تصمیم به فسخ یک طرفه قرارداد گرفت و راهی گل‌گهر سیرجان شد.

میلاد کمندانی، دیگر بازیکنی است که امروز با گل‌گهر سیرجان قرارداد بسته است؛‌هافبک سابق پرسپولیس و پدیده که در یک سال و نیم اخیر بخاطر گذراندن خدمت سربازی در ملوان انزلی حضور داشت، امروز با باشگاه گل‌گهر سیرجان قرارداد بست و پنجمین خرید نیم‌فصل این تیم لقب گرفت.

باشگاه گل‌گهر سیرجان با جذب احمدرضا زنده‌روح، سید احمد موسوی، یونس شاکری و رضا علیاری 4 خرید لیگ برتری انجام داد و می‌تواند دو خرید دیگر انجام دهد تا با قدرت بیشتری وارد بازی‌های دور برگشت شود و برای بقا در لیگ برتر بجنگد.

منبع: ورزش سه