تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

تردید ستاره برزیلی تراکتور برای بازگشت به ایران

سه‌شنبه 17 دی 1398

هافبک برزیلی تراکتور برای بازگشت به تبریز و حضور در تمرینات تیمش دچار تردید شده است.

بعد از آنکه کوین فورچونه و یوکیا سوگیتا دو بازیکن خارجی تراکتور با مسئولان باشگاه برای جدایی به توافق رسیده بودند، مازولا ستاره برزیلی این تیم هم برای بازگشت به ایران دچار تردید شده است.

در این خصوص مازولا مصاحبه‌ای با سایت VAVEL انجام داده و درباره شرایط اخیر و بازی در تراکتور صحبت کرده است. او در پاسخ به پرسشی درباره اتفاقات اخیر خاورمیانه و شهادت سردار شهید سلیمانی گفته است: «منتظر هستم ببینم شرایط چه می‌شود و اینکه می‌توانم به ایران برگردم یا خیر؟ در شهر کوچکی در هتل زندگی می‌کنم که همه شرایط فراهم است. در ایران خیلی به ورزشکاران و تماشاگران اهمیت می‌دهند. امیدوارم که همه این شرایط و ماجراها ختم به خیر شود. البته اگر فرصت و پیشنهاد بازی در برزیل داشته باشم بهتر است.»

او البته در بخشی از گفت و گو با تمجید از مردم ایران پرداخته است: «مردم ایران علاقه وافری به فوتبال دارند و هر جا می‌رویم مردم تقاضای عکس دارند. من در شهر کوچکی هستم و مردم من را به خوبی می‌شناسند. باید تاکید کنم که رشد فوتبال ایران خیلی خوب بوده است و از آن شگفت‌زده شدم. خیلی وقت‌ها ورزشگاه پر می‌شود و جمعیت زیادی هم بیرون می‌مانند. وقتی با تراکتور قرارداد بستم فکر کردم به لیگی متوسط آمدم ولی سطح رقابت‌ها بالاست. بزرگ‌ترین تیم ایران استقلال است که مانند فلامینگو در برزیل است. در بازی برابر استقلال، ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه بودند.»

مازولا در حالی برای بازگشت به ایران دچار تردید شده که هنوز هیچ خبر رسمی از سوی مقامات تراکتور درباره درخواست جدایی وی مطرح نشده و باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون این بازیکن برزیلی رخ می‌دهد.

منبع: ورزش سه