تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

ادای احترام تراکتوری‌ها به شهید سپهبد سلیمانی

دوشنبه 16 دی 1398

بازیکنان تراکتور پیش از شروع تمرین امروز به سردار شهید قاسم سلیمانی ادای احترام کردند.

مهندس زنوزی – مالک باشگاه تراکتور پیش از این به پاس قدردانی از رشادت‌ها و دلاوری‌های سردار سر افزار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل را به نام استادیوم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تغییر داده بود.

در همین راستا امروز مدیریت، کادرفنی و بازیکنان تراکتور با اهدای شاخه گل به مقام این شهید والامقام ادای احترام کرده و یاد و خاطره ایشان را گرامی شمردند. همچنین خبرنگاران شبکه سه سیما و شبکه استانی سهند این آیین را به صورت خبری و تصویری پوشش دادند.

مهندس زنوزی مالک باشگاه تراکتور برای زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا و به پاس قدردانی از رشادت‌های شهید سردار سپهبد سلیمانی، ورزشگاه بنیان دیزل را به نام این شهید والامقام تغییر دادند.

وظیفه‌ همه‌ی ماست که به عنوان یک ایرانی به شهداء ارج نهاده و یادشان را گرامی بداریم.

شهادت سردار بزرگ اسلام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همه‌ی آحاد جامعه را متاثر کرد. مردم آذربایجان نیز همواره به سرداران احترام ویژه قایل هستند.

مهندس زنوزی هم به شدت از این اتفاق متاثر شده بود که در همین راستا نسبت به تغییر نام استادیوم بنیان دیزل به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اقدام کرد و نخستین ورزشگاه کشور به نام این شهید بزرگوار نام گذاری شد.

حیات سردار سپهبد شهید سلیمانی برای کشورمان امنیت بود و شهادتش نیز برای دنیای اسلام وحدت به وجود آورده است. ما باید از مهندس زنوزی بابت این اقدام فرهنگی تشکر و قدردانی کنیم، امیدوارم ارج نهادن به شهداء در کشورمان تداوم داشته باشد.

سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی سنبل، اسطوره، اسوه و غرور تمامی شیعیان جهان اسلام بود و این اتفاق باعث خدشه‌دار شدن غرور همه‌ی ما شد. معتقدم سرداران کشورمان همان راه سردار سپهبد شهید سلیمانی را ادامه خواهند داد.

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، انتقام خون سردار سلیمانی باید گرفته شود تا حساب کار دست دشمنان بیاید. مردم ایران عزادار هستند و احساس می‌کنند عضوی از خانواده‌ی خودشان را از دست داده‌اند.

مردم ایران متحد و یکپارچه‌ مقابل دشمن ایستاده‌اند

حاج آقا زنوزی به صورت کاملاً دلی نام ورزشگاه را به نام این شهید بزرگوار تغییر دادند. با توجه به اینکه تبریز شهر اولین‌هاست، نام گذاری اولین ورزشگاه به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، کمترین کاری بود که مهندس زنوزی و مردم تبریز در قبال این شهید بزرگوار انجام دادند.

شهید سلیمانی راه را به خوبی به سیاسیون و ورزشکاران نشان داد و امیدوارم راه ایشان تداوم داشته باشد.

منبع: ورزش سه