تراکتور نیوز

مرجع اخبار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز

پیشنهادهای متنوع برای دروازه بان تراکتور

چهارشنبه 11 دی 1398

دروازه بان باتجربه تراکتور با پیشنهادهایی از چند تیم لیگ برتری مواجه شده و احتمالا باید جدایی اش را قطعی بدانیم.

محمدرضا اخباری یکی از دروازه بان‌های باتجربه فوتبال ایران محسوب می‌شود که در زمان کارلوس کی روش سابقه دو سال پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز دارد. او اما بعد از پایان خدمت سربازی اش مجبور شد به سایپا برگردد و به دلیل اختلاف‌هایی که با مسئولان وقت باشگاه پیدا کرد، از شرایط بازی دور شد.

اخباری در جدایی از سایپا دوست داشت به تیمی برود که نزد هوادارانش بسیار محبوب است. او وقتی با پیشنهاد تراکتور در نیم فصل لیگ هجدهم مواجه شد، با قرارداد سفید به تیم محبوب تبریزی رفت. اخباری که نزد هواداران تراکتور به «قارتال» معروف است اما با وجود شرایط بدنی خوب بازی‌های زیادی در ترکیب تراکتور قرار نگرفت و حالا شنیده می‌شود که باشگاه تراکتور هم به دنبال معاوضه وی با مدافع وسط از تیم‌های دیگر است. در این خصوص حتی صحبت‌هایی درباره معاوضه اخباری باوحید محمدزاده دفاع ذوب آهن نیز مطرح شده است.

او بعد از نیم فصل نیمکت نشینی در تراکتور و فقط انجام دو بازی در جام حذفی از مسئولان باشگاه خواسته رضایتنامه اش را برای تیم‌های دیگر صادر کنند و البته چند تیم خوب لیگ برتر هم به سراغش رفته اند. با توجه به سابقه‌ای که اخباری در فوتبال ایران دارد، تیم‌های ذوب آهن اصفهان، پیکان تهران، گل گهر سیرجان و یکی دو تیم لیگ برتری دیگر برای جذب این دروازه بان اقدام کرده اند.

از این رو باشگاه‌های خواهان اخباری با مسئولان تراکتور و خود این بازیکن در حال مذاکره هستند. باید منتظر ماند و دید اخباری که تقریبا جدایی اش از تراکتور قطعی شده در نهایت پیراهن کدام تیم لیگ برتری را برتن می‌کند.

منبع: ورزش سه