فخرالدینی: با شکست پرسپولیس سوپرجام را فتح می‌کنیم

https://static.farakav.com/files/pictures/01468787.jpg

مدافع فصل گذشته تراکتور گفت: ما در سه جام باید شرکت کنیم و مطمئنا باید خیلی حمایت شویم تا بتوانیم بهترین اتفاقات را برای تیم تراکتور رقم بزنیم.

میلاد فخرالدینی که فصل گذشته بعد از نیم فصل حضور در ذوب آهن راهی تراکتور شد و توانست با این تیم قهرمانی در جام حذفی را تجربه کند، حالا در شروع فصل جدید هم در تمرینات این تیم تبریزی حاضر شده است.

وضعیت این تیم برای لیگ بیستم

وضعیت تراکتور خدا را شکر بد نیست. حدود 14، 15 روز است که تمرینات بدنسازی خود را آغاز کردیم و صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم تا بتوانیم خواسته‌های کادرفنی را در مسابقات برآورده کنیم. کار با منصوریان فوق العاده است؛ مخصوصا برای بازیکنانی مثل من در تیم ملی امید و ذوب آهن سابقه همکاری با او را دارم و می‌دانم چه خواسته‌هایی دارد.

مطمئنا انتخاب منصوریان از طرف باشگاه انتخاب خیلی خوبی بود چون او هم از نظرشخصیتی، هم مدیریتی و هم فنی فاکتورهای بالایی دارد و می‌تواند به تراکتور کمک کند. شاید تراکتور در سال‌های گذشته که من هم مدتی اینجا حضور داشتم، در آسیا نتایج خوبی نگرفته، اما مطمئنم منصوریان می‌تواند در آسیا هم این تیم را به عنوان یک مدعی مطرح کند.

تغییرات زیادی در تراکتور رخ نداده

بله، اکثر بازیکنان ماندند و فقط 3، 4 نفر جدا شدند. البته جدایی همین نفرات هم تاثیرگذار است. تا بازیکنان جدید بیایند و با دیگر نفرات هماهنگ شوند، زمان می‌برد. فکر کنم باشگاههایی که بتوانند کمترین تغییرات را داشته باشند، در طول فصل موفق تر هستند.

رویارویی با پرسپولیس در سوپرجام

بالاخره بازی بر سر تصاحب یک جام است و بازی حساسی در پیش داریم. فکر می‌کنم بتوانیم پرسپولیس را ببریم و قهرمان شویم. کسب این جام قبل از لیگ برتر برای ما خیلی مهم است. اول از همه باید تمام تمرکزمان روی این بازی باشد و بعد به لیگ برتر فکر کنیم.

پیش بینی اش از جایگاه تراکتور در لیگ بیستم

امسال قطعا کار سختی داریم. ما در سه جام باید شرکت کنیم و مطمئنا باید خیلی حمایت شویم تا بتوانیم بهترین اتفاقات را برای تیم تراکتور رقم بزنیم.

منبع: ورزش سه

The Latest