معرفی ۴ گزینه نهایی هدایت استقلال در هیات‌مدیره

https://static.farakav.com/files/pictures/01527432.jpg

در جلسه هیات مدیره استقلال ۴ گزینه سرمربیگری آبی‌ها مشخص شدند.

نشست اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال امروز در دفتر اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره برگزار شد که طی آن اعضا درباره روند انتخاب سرمربی جدید به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدیران باشگاه استقلال درباره موضوعات مختلفی به صحبت پرداختند که در نهایت روی 4 گزینه به جمع‌بندی رسیدند و مقرر شد سرمربی جدید از بین این نفرات مشخص شود. الکساندر نوری، فرهاد مجیدی، جواد نکونام و محمد تقوی 4 گزینه نهایی سرمربیگری استقلال هستند که قرار است مسئولان باشگاه تا فردا درباره این موضوع تصمیم نهایی شان را اتخاذ کنند.

البته امیر قلعه‌نویی نیز جزو گزینه‌های استقلالی‌ها بود اما با توجه به قرارداد این مربی با گل گهر سیرجان و اعلام او مبنی بر اینکه به قراردادش پایبند نامش را از بین گزینه‌ها خارج کرد.

در بین گزینه‌های موجود جواد نکونام با فولاد خوزستان قرارداد دارد و بعید است به راحتی بتواند قراردادش را فسخ کند. از سوی دیگر محمد تقوی نیز درگیر برخی مسائل امنیتی است و ممکن است ورودش به ایران با مشکل مواجه باشد.

در این شرایط احتمالا سرمربی استقلال از بین الکساندر نوری و فرهاد مجیدی انتخاب شود. با این حال هنوز چیزی در این خصوص قطعی نیست و باید تا جمع‌بندی نهایی که فردا است صبر کنیم تا مشخص شود در نهایت چه کسی هدایت آبی پوشان را برعهده می‌گیرد.

منبع: ورزش سه

The Latest