با ۵ بازیکن جدید توافق کردیم/ شجاعی و دژاگه می‌مانند

https://media.mehrnews.com/d/2020/10/03/4/3569955.jpg

مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز با بیان اینکه این تیم با ۵ بازیکن جدید توافق کرده است، گفت: تُرک بودن من و اخلاق مداری حکم می‌کرد که به سمت تراکتور بیایم.

رد پیشنهاد مدیرعاملی پرسپولیس

اواخر اسفند ۹۸ از طریق دوستان متوجه پیشنهاد پرسپولیس شدم و جلساتی هم در این راستا داشتیم. پرسپولیس حواشی خاص خودش را دارد که تراکتور هم چندان مسثتنی از این مساله نیست.

تیم‌هایی که هوادار دارند، با حواشی خاص خود مواجه هستند. فردی هم که می‌خواهد با هر عنوانی به این باشگاه‌ها ورود کند، با توجه به این مسائل تصمیم خود را می‌گیرد.

زمانی که بحث پرسپولیس مطرح شد، جمع بندی من با توجه به شرایط موجود در این باشگاه و نظم و انضباطی که مدنظرم بود، فاصله داشت و به همین خاطر احتمال دادم که این مسائل می‌تواند کار را برای من در این باشگاه سخت کند.

قبول پیشنهاد محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور

قبل از اینکه بحث حضور من در پرسپولیس مطرح شود، در خدمت آقای زنوزی بودم. این اتفاقات مربوط به سال گذشته می‌شود و زمان زیادی از آن می‌گذرد. تُرک بودن من و اخلاق مداری حکم می‌کرد که به سمت تراکتور بیایم. من بچه این منطقه هستم. همه ایران برای ما عزیز و قابل دفاع است و دفاع از ایرانِ واحد افتخاری برای ما به حساب می‌آید، اما هر فردی به محل تولد خود علاقه و عِرق خاصی دارد و می‌خواهد اگر بتواند کمکی بکند، این کمک به محل تولد خودش باشد.

علاثقه اش

شاید برای برخی‌ها باور این مطلب سخت باشد، اما پسر من می‌تواند شهادت بدهد. زمانی که تراکتور در لیگ یک حضور داشت، من با وجود تمامی گرفتاری‌هایی کاری به عنوان یک طرفدار و تماشاگر در بازی‌های تراکتور حضور داشتم. شعار موجود در ذهن من هم همان شعار معروف «یل یاتار، طوفان یاتار، یاتماز تراکتور پرچمی» است.

عملکرد نقل و انتقالاتی این تیم

فضای نقل و انتقالات، فضای خاصی است. عجله در جذب بازیکن، ممکن است باعث شود نتوانیم به خواسته‌های خودمان برسیم. حوصله، صبر، رایزنی و بررسی بیشتر می‌تواند برای ما در نقل و انتقالات اتفاقات خوبی را رقم بزند. از طرفی دیگر، ما چندان دوست نداریم اثری در تخریب بازار آشفته نقل و انتقالات داشته باشیم که در آن ارقام عجیبی گفته می‌شود که حتی تحمل آن سخت است، اما وظیفه ذاتی‌مان می‌دانیم که هواداران را راضی نگه داریم و ان‌شاءالله این کار را هم انجام خواهیم داد.

نهایی شدن جذب پنج بازیکن جدید

این عددی که اشاره کردید؛ عدد درستی بود، اما من شخصاً دوست ندارم قبل از امضای قرارداد پیوستن یک بازیکن را اعلام کنم. ما تقریباً با پنج بازیکن تمام کردیم.

حضور مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی یک غنیمتی برای جوانان تراکتور است. وقتی ما می‌خواهیم جوان سازی و بومی گرایی کنیم، اینها می‌توانند الگوی جوانان آذربایجان باشند. این سه کاپیتان قطعاً کمک زیادی در رسیدن ما به خواسته‌مان خوهند کرد. این سه نفر خاطرات خوبی با تراکتور داشته و ساخته‌اند. آنها در فینال جام حذفی هم کاری کردند کارستان. با آنها هم صحبت کردیم و ان‌شاءالله به زودی به تیم اضافه خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest