واکنش تراکتور به پیشنهادهای نجومی ستاره‌های سرخابی

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2020/10/02/4/2934405.jpg

دو ستاره تیم‌های استقلال و پرسپولیس که زمزمه جدایی‌شان از تیم‌های پایتخت به گوش می‌رسد، در مذاکره با مدیران باشگاه تراکتور پیشنهادات عجیب مالی را ارائه کرده‌اند.

، پیشنهادات عجیب و نجومی بازیکنان در فصل نقل‌وانتقالات و بالا رفتن قیمت در روزهای گذشته حرف و حدیث زیادی بین اهالی فوتبال به وجود آورده و صدای بسیاری از باشگاه‌ها و مدیران را درآورده است.

در همین راستا خبر می‌رسد در جدیدترین نقل‌وانتقالات فوتبالی در روزهای گذشته،‌ دو ستاره تیم‌های استقلال و پرسپولیس که زمزمه جدایی‌شان از تیم‌های پایتخت به گوش می‌رسد، در مذاکره با باشگاه تراکتور پیشنهادات نجومی و عجیبی به این باشگاه ارائه کرده‌اند که با مخالفت باشگاه تبریزی مواجه شده است.

بیشتر بخوانید:

واکنش پرسپولیس به خبر جدایی خلیل‌زاده

این دو بازیکن استقلال و پرسپولیس که فصل گذشته با قراردادهایی بسیار پایین‌تر در تیم‌های خود توپ می‌زدند،‌ به ترتیب پیشنهادات 9 و 10 میلیاردی برای هر فصل به باشگاه تراکتور ارائه کردند که با مخالفت جدی باشگاه تبریزی همراه شده است.

تیم تراکتور پس از حضور علیرضا منصوریان در این تیم هنوز به صورت جدی وارد نقل‌وانتقالات نشده است و از این باشگاه خبر می‌رسد دلیل اصلی تعلل مدیران تراکتور در جذب بازیکن، پیشنهادات نجومی و عجیب برخی بازیکنان برای عقد قرارداد است. مسئولان تراکتور در مقطع کنونی اعتقاد دارند نباید هزینه‌های نجومی صرف خرید بازیکنان شود و به همین دلیل از جذب دو ستاره پرسپولیس و استقلال و همچنین برخی بازیکنان دیگر در روزهای گذشته صرف‌نظر کرده‌اند.

منبع: مشرق نیوز

The Latest