تراکتور زودتر خودش را جمع کند/ منصوریان در تبریز حمایت می‌شود

https://media.mehrnews.com/d/2020/09/03/4/3545118.jpg

پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه تمام هواداران تراکتور از علیرضا منصوریان سرمربی این تیم حمایت می‌کنند، گفت: به نظرم تراکتور به یک مهاجم شش‌دانگ نیاز دارد.

انتخاب علیرضا منصوریان

به نظرم آقای منصوریان در بین گزینه‌های داخلی جزو مربیانی بود که باید مورد اعتماد قرار می‌گرفت. مدیران باشگاه تراکتور به جمع بندی رسیدند و حالا همین آقایان باید از او تمام قد حمایت کنند.

کارنامه منصوریان در امر مربیگری خوب است اما چالش تراکتور برای او نیز خاص است. کار کردن در این تیم واقعا قابل قیاس با هیچ یک از تیم‌های باشگاهی ایران نیست.

تمام هواداران تراکتور از او حمایت خواهند کرد. آنها جزو معدود تیم‌هایی هستند که هوادارانش برای مربی ایجاد حاشیه بزرگ نمی کنند. تحت هر شرایطی از تیم خود حمایت می‌کنند. سرمربی تراکتور باید قدر این موضوع را بداند.

تراکتور کمی دیر شروع به جذب بازیکن می‌کند. این تیم باید در تمام پست‌ها تقویت شود. منصوریان باید هر چه زودتر تراکتور را جمع و جور کند. تیمی که می‌خواهد هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم داخل کشور برای قهرمانی بجنگد باید هماهنگی زودهنگام پیدا کند.

مهم ترین نکته در تراکتور می‌تواند حفظ اسکلت اصلی این تیم باشد. حالا وقتش است تا مشکل گلزنی این تیم حل شود. تراکتور مهاجم شش‌دانگ و باهوش می‌خواهد. آمار می‌گوید که مهاجمان این تیم نقش پررنگی در گلزنی‌های تراکتور در فصل گذشته نداشته اند.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest