محمد نادری؛ پرسپولیس و رقابت یا جدایی و جنگ؟

https://static.farakav.com/files/pictures/01529960.jpg

محمد نادری مدافع چپ فصل گذشته تیم پرسپولیس در یک دوراهی سخت و حساس قرار گرفته؛ ادامه حضور در پرسپولیس یا ‌قبول پیشنهاد بازی در استقلال، تراکتور یا تیم مدعی دیگر.

محمد نادری یکی از مدافعان چپ شاخص فوتبال ایران در دو فصل گذشته بوده است. پس از این که محمد انصاری در بازی فینال آسیا با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی مواجه شد، برانکو ایوانکوویچ به سراغ نادری رفت و او را برای جایگزینی انصاری برگزید و اتفاقا نمایش این بازیکن به شکلی بود که نظر کادرفنی سرخ‌ها را برای یک سال دیگر هم جلب کرد؛ سالی که برانکو در پرسپولیس نبود اما نادری با استمرار عملکرد‌های درخشان، جایگاه ثابت خود را نگه داشت.

نکته مهم درباره نادری این است که او بازمانده آخرین نسل خریدهای برانکو ایوانکوویچ است؛ مهدی شریفی، مهدی شیری و مهدی ترابی دیگر بازیکنانی بودند که در فصل پایانی سرمربی کروات پیراهن سرخ را برتن کردند اما حالا هر یک موقعیتی متفاوت دارند و شاید نادری هم مثل شریفی و ترابی از جمع قرمزها جدا شود. از نگاه بسیاری از هواداران پرسپولیس، تهی شدن فهرست این تیم از «نسل برانکو» یک نوع نگرانی را ایجاد می‌کند؛ نگرانی خروج از جمع مدعیان و پایان دوره موفقیت.

این جدایی در حالی هرلحظه به وقوع نزدیک تر می‌شود که تحولات یک ماه اخیر باشگاه پرسپولیس، سمت و سوی دیگری داشت. ابتدا مدیران پرسپولیس با نظر یحیی گل‌محمدی به سراغ سعید آقایی رفتند و خیلی زود او را به خدمت گرفتند تا فرضیه خروج نادری از فهرست، تقویت شود. اما چندی بعد شایعه مذاکره و حتی توافق با این بازیکن منتشر شد و حتی مسئول امور بین الملل سرخ‌ها گفت که پس از مکاتبه با کورتریک «پالس مثبت» گرفته اند؛ هرچند که شاید درباره ماجرای نادری، یحیی گل محمدی از مصدومیت‌های اخیر این بازیکن ناراضی باشد.

منبع: ورزش سه

The Latest