اکبر ایمانی: نمی‌گذارم کسی به تراکتور خیانت کند!

https://static.farakav.com/files/pictures/01380878.jpg

هافبک تراکتور با اشاره به قهرمانی‌ این تیم در جام حذفی، ابراز امیدواری کرد در فصل آینده هواداران تیم‌شان را با کسب جام بیشتر خوشحال‌تر کنند.

تراکتور فصل را با قهرمانی در جام حذفی به پایان رساند تا اکنون با امیدواری بیشتری آماده فصل بیستم شود. اکبر ایمانی،‌هافبک دفاعی تراکتور که زننده گل سوم و قهرمانی این تیم در جام حذفی بود، اکنون در شایعات مربوط به نقل و انتقالات و جدایی از این تیم قرار دارد و در این گفتگو به موضوع شرایط تیم، جدایی ستاره‌ها و حواشی شکل گرفته و البته حضور علیرضا منصوریان پاسخ داده است.

فصل با اتفاق خوبی برای شما به پایان رسید و توانستید به قهرمانی جام حذفی برسید.

این کمترین استحاق تراکتور بود. قهرمانی در جام حذفی برای ما یک اتفاق شیرین و بهترین پایان برای یک فصل طولانی، طاقت فرسا و سخت بود و خدا را شکر در پایان یک فصل سخت با حمایت هواداران توانستیم قهرمانی بدست بیاوریم و باعث خوشحالی مردم آذربایجان شویم. همه تلاش ما پیش از بازی خوشحال کردن هواداران بود و اینکه یک جام به آنها هدیه دهیم و خدا را شکر شرمنده‌شان نشدیم. امسال خیلی سختی کشیدیم و این فصل 1.5 سال طول کشید و خیلی فرسایشی شده بود. بچه‌ها با وجود همه سختی‌ها هم قسم شدند تا نتایج خوبی بگیریم و یک جام تقدیم هواداران کنیم و این کوچکترین کاری بود که می‌شد در حق هواداران انجام داد.

فینال هم با اتفاقات جالبی همراه شد. یک بازی پرگل و هیجان انگیز.

فینال بود و به صورت تک بازی انجام می‌شد و پیش‌بینی می‌شد بازی جذاب شود. مصاحبه‌هایی که استقلالی‌ها قبل از بازی انجام دادند و گفتند حتماً قهرمان می‌شویم باعث شد به ما بر بخورد و بیشتر از قبل مصمم شویم تا شایستگی‌هایمان را ثابت کنیم و 2-3 برابر انگیزه ما برای قهرمان شدن بیشتر شد و بتوانیم جواب صحبت‌های پیش از بازی آنها را در زمین بدهیم و باید هم همینطور می‌شد تا متوجه قدرت تراکتور شوند.

منبع: ورزش سه

The Latest