استقلالی‌ها نباید بابت شادی قهرمانی‌ام با تراکتور شاکی می‌شدند

https://static.farakav.com/files/pictures/01430849.jpg

مدافع چپ تراکتور حضور علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی این تیم مثبت ارزیابی می‌کند و مدعی است قادر خواهند بود به نتایج خوبی در ادامه دست یابند.

میثم تیموری، مدافع چپ تراکتور در فصلی که گذشت موفق به کسب عنوان قهرمانی جام حذفی با پیراهن این تیم شد و اکنون با حضور منصوریان روی نیمکت این تیم مدعی است آنها قادر به کسب نتایج بهتری در آینده نیز خواهند بود.

قهرمانی تراکتور در جام حذفی عجیب نبود

تیموری در گفتگو ایلنا درباره قهرمانی تراکتور در جام حذفی اینطور حرف‌هایش را آغاز می‌کند: به نظر من هیچ چیزی عجیب و غریب نبود و یک بازی زیبا را شاهد بودیم. ما در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و 3 گل زدیم و در بازی این چنینی طبیعی است تیمی که نیمه اول با 3 گل عقب افتاده در نیمه دوم خودش را به آب و آتش بزند و بخواهد نتیجه را جبران کند چون دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد. ما نمی‌خواستیم در نیمه دوم بازی دفاعی انجام بدهیم ولی خواه نا خواه جو بازی به این سمت رفت و خدا را شکر که توانستیم از برتری خودمان دفاع کنیم و در آخر جام را بالای سر ببریم. فکر می‌کنم حق تراکتور بود که امسال حداقل یک جام بگیرد.

اصلا به حواشی استقلال فکر هم نمی‌کردیم

حواشی استقلال چقدر

ما اصلاً به این مسائل فکر نمی‌کردیم و تمرکزمان روی کار خودمان بود. به این مسائل توجهی نداریم. مگر می‌شود یک تیم بدون مربی بیاید در فینال بازی کند؟ مشخص بود که مشکلات حل می‌شود. هر حاشیه‌ای هم باشد بازی فینال است و تیم و بازیکنانش انگیزه دارند قهرمان شوند و این مسائل خیلی موثر نیست.

منبع: ورزش سه

The Latest