مربی تراکتور:مثل بقیه استعفا و بی‌احترامی نداشتیم!

https://static.farakav.com/files/pictures/01524275.jpg

مربی تیم فوتبال تراکتور تاکید کرد شرایط خوبی برای دیدار با استقلال و حضور در فینال حذفی دارند.

بازی فینال را پیش رو داریم که می‌خواهم آن را به جشن پایانیِ فوتبال در فصل ۹۹-۹۸ تعبیر کنم؛ خیلی از تیم‌ها، مربیان و بازیکنان دوست داشتند فردا در مشهد و در استادیوم زیبای امام رضا(ع) حضور پیدا می‌کردند ولی خدا را شکر تیم تراکتور این شانس را دارد تا بر اساس لیاقت و توانایی‌هایش فردا در اینجا باشد و از اسم تراکتور دفاع کرده و جای هوادارانش را خالی کند تا بتواند سربلند و پیروز از زمین بیرون بیاید.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه باشگاه تراکتور فشاری روی الهامی و کادر فنی تیم برای نتیجه‌گیری در فینال داشته است یا خیر، ابراز کرد: هفته گذشته برخلاف هفته پُرتنشی که فوتبال ایران احساس کرد و پُر از استعفا و بی‌احترامی بود، ما در تبریز یک هفته خیلی خیلی آرام را پشت سر گذاشتیم.

جا دارد از آقای زنوزی، تیم اقتصادی‌شان، آقای سهرابی و کادر اجرایی باشگاه تشکر کنم که آرامش کامل را به تیم تزریق کردند و هفته‌ی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و برنامه‌های آقای الهامی پیاده شد. برخلاف جریاناتی که در فوتبال ما مرسوم است، یک جلسه ناهار با حضور آقای الهامی در کنار آقای زنوزی داشتیم و در کمال آرامش کارمان را پیش بردیم.

تدبیری برای کشیده شدن بازی

همه می‌دانند که آقای اخباری یکی از بهترین گلرهای ایران در مهار پنالتی است و از این بابت هیچ نگرانی نداریم.

منبع: ورزش سه

The Latest