سهرابی: می‌خواهند جام را به استقلال تقدیم کنند

https://static.farakav.com/files/pictures/01524204.jpg

مدیرعامل تراکتور اعلام کرد که آن‌ها نگران داوری در فینال جام حذفی هستند.

تیم فوتبال تراکتور در حالی فردا به مصاف استقلال می‌رود که مدیران این تیم دوباره از داوری این دیدار حساس ابراز نگرانی کرده اند. آن‌ها که پیش از بازی با فولاد که با شکستشان همراه شد نیز چنین اظهارنظری انجام داده بودند، این بار گفته اند که با دو کارشناس داوری هماهنگ شده اند تا آن‌ها بازی را زیر نظر بگیرند.

* می‌خواهند هر دو تیم وزارت جام بگیرند

تیم تراکتور با آمادگی کامل راهی مشهد می‌شود تا با تمام توان در فینال جام حذفی حضور پیدا کند و امیدوارم بتوانیم جام قهرمانی این مسابقات را برای هواداران پرشور این تیم به ارمغان بیاوریم و دل مردم شریف آذربایجان را شاد کنیم. البته در خصوص این مسابقه حرف و حدیث زیادی وجود دارد و برخی‌ها به دنبال این هستند که جام حذفی را نیز به دیگر تیم تهرانی تقدیم کنند تا امسال هر دو تیم وزارت ورزش، از کسب جام قهرمانی بی‌نصیب نمانند که امیدوارم با تدبیر درست و درایت متولیان امر خلاف این امر ثبت شود و شاهد فوتبالی پاک و شرفتمندانه باشم.

* داوران هم به انتخاب بنیادی فر اعتراض دارند

امیدوارم روزی برسد که فوتبال ما مستقل شود و سیاسیون در امور ‌فوتبال دخالت نکنند؛ چرا که متاسفانه اخباری به گوش می‌رسد که برخی‌ سیاسیون جهت انتقال بازیکن به تیم محبوبشان، پیغام می‌فرستند و در چنین مسائلی دخالت می‌کنند که مایه تاسف است. حتی برخی داوران نیز به انتخاب ایشان به عنوان داور بازی فینال معترض شده‌اند و در چنین شرایطی، نگران قضاوت این مسابقه هستیم. درحالی که یک تیم تمام تلاش خود را برای انجام بازی فوتبال به کار می‌گیرد، انصاف نیست که تمام زحمات یک ساله‌ مجموعه‌ای، به خاطر اشتباهات داوری به هدر برود.

منبع: ورزش سه

The Latest