مربی تراکتور: روز خوبی در انتظار فوتبال است

https://static.farakav.com/files/pictures/01520935.jpg

مربی تیم فوتبال تراکتور ابراز امیدواری کرد در هفته پایانی لیگ برتر اتفاقات خوبی بیفتد و بتوانند برابر فولاد نتیجه بگیرند.

فردا مقابل تیم یکدست و خوب فولاد بازی داریم؛ تیمی که از کادر مدیریتی و فنی باتجربه و با کیفیتی برخوردار است و جایگاه این تیم در جدول، تاییدکننده این موضوع است، اما ما هم تیم بزرگ تراکتور، نماینده خیل عظیم هواداران پرشور و مردم غیور خطه آذربایجان هستیم.

می‌دانیم که در بازی فردا به دنبال چه چیزی هستیم و امیدوار هستیم به دور از جنجال‌ها، هیاهوها، هجمه‌ها و بیانیه‌هایی که این روزها متاسفانه در فوتبال ما مرسوم شده، هر دو تیم درخور شان نام و جایگاهشان در جدول، بتوانند فوتبال با کیفیتی را ارائه دهند.

متاسفانه در ادوار گذشته و در این برهه‌های حساس، همیشه تراکتور مظلوم واقع شده و نتوانسته به جایگاه حقیقی خود برسد، اما این باشگاه همیشه با نگاه مثبت و متانت با قضایا برخورد کرده و در راستای هرچه بهتر برگزار شدن لیگ نهایت همکاری را داشته است.

مطمئن هستیم که فردا با اشراف کاملی که فدراسیون محترم فوتبال و سازمان لیگ به تمام قضایا دارد و با توجه به حساسیت زیاد بالا و پایین جدول، تمام ارکان برگزاری بازی‌ها با احساس مسؤولیت زیاد و توجه ویژه به این موضوع که کوچک‌ترین اهمال، ممکن است زحمات یک ساله‌ی مجموعه‌ای را جابجا کند، بهترین کیفیت خودشان را ارائه دهند و مطمئن هستیم که فردا روز خوبی برای فوتبال کشورمان خواهد بود.

منبع: ورزش سه

The Latest